1.SIERPNIA – 1.URODZINY PORTALU EWAWOJCIECHOWSKA.PL

5345438483_27063af39b_z 2

Dokładnie dzisiaj są pierwsze urodziny portalu ewawojciechowska.pl  01.sierpnia 2013 roku wystartowałam z moją autorską stroną.  Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia, kiedy ten czas minął? Z tej okazji chciałam wam wszystkim, czytelnikom i czytelniczkom z różnych stron świata podziękować, że wchodzicie, czytacie, komentujecie, lajkujecie teksty i zdjęcia. Dziękuję również firmie Cha Cha Communications, w szczególności Szymonowi i Tomkowi za stworzenie serwisu i stałą opiekę. Dziękuję, przede wszystkim, moim wspaniałym korespondentom, których jest już 17 ( a za chwilkę dwie kolejne osoby z niezwykłych miejsc) i które piszą dla was z najdalszych zakątków globu. Dziękuję za wasz czas, pasję, teksty i piękne zdjęcia!

Minął rok, więc czas na małe podsumowanie najchętniej czytanych przez was tekstów. Jest jeden tekst, który jest nie do przebicia i od kiedy tylko się pojawił na stronie wzbudził ogromne zainteresowanie i nie ma dnia, żeby ktoś go nie czytał. A jest to niezwykle poruszający wywiad z mężem, zamordowanej przez psychofana, Agnieszki Kotlarskiej. Autorowi wywiadu Mikołajowi Milcke udało się przekonać pana Jarosława, żeby udzielić jednego, jedynego wywiadu właśnie nam.

Zobaczcie też, które jeszcze teksty znalazły się w pierwszej dziesiątce!

1. Tragiczna historia Miss Polski Agnieszki Kotlarskiej001 027

Na miejscu drugim materiał na wyłączność o ślubie Kasi Zielińskiej.

2. Ślub Kasi Zielińskiej

1094940_10152062492139256_92583865_n

3. Tu duża niespodzianka! Na trzecim miejscu podium znalazł się najmłodszy dział na stronie, czyli KULISY KUCHNI, tworzony z pasją i miłością przez Magdę Lipińską i Mateusza Wesołowskiego, którzy na co dzień mieszkają i gotują w Norwegii.

foto-67

4. Kolejny materiał na wyłączność i kolejny ze ślubu. Tym razem – Trzy suknie ślubne Izabeli Janachowskiej.

5. Na piątym miejscu pokaz mody, który zszokował media i środowisko, szczególnie katolickie. Po raz pierwszy, właśnie po tym materiale o pokazie Macieja Zienia w kościele  zadzwoniły do mnie chyba wszystkie redakcje katolickie w naszym kraju, z prośbą o komentarz i udostępnienie zdjęć.

6. Jestem też bardzo dumna, że w pierwszej dziesiątce najchętniej czytanych przez was materiałów, znalazł się tekst z mojego ukochanego działu Retro – Zmarnowany talent Teresy Tuszyńskiej.

7. Kolejny materiał – To nie jest kraj dla krytyków mody – zrobił małe poruszenie w świecie naszej rodzimej mody. A ja dzięki temu dowiedziałam się, że Tobiasz Kujawa jest nie tylko krytykiem naszego show-biznesu, ale również (jako jeden z niewielu) pisze bardzo dobre, merytoryczne recenzje pokazów mody.

8. Wasze duże zainteresowanie wzbudził też materiał o wojnie o miejsca na pokazach mody – Walka o pierwszy rząd na pokazie La Mania

9. A także prywatna walka Anny Przybylskiej z paparazzi. Ten temat budzi ogromne emocje do dzisiaj.

10. Pierwszą dziesiątkę zamyka tekst o nowym medialnym „tworze”, a może towarze, czyli Nicobrytach.

Bardzo wszystkim dziękuję za ten pierwszy wspólny rok i liczę na kolejne:-)

 

 

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz