AUKCJA CHARYTATYWNA NA BALU

aukcj

Już w najbliższą sobotę, 8.lutego wielki bal charytatywny Gwiazdy Dobroczynności. Podczas balu wręczane są nagrody dla osób publicznych, które wyjątkowo angażują się w pomoc charytatywną. Tu możecie zobaczyć pełną listę nominowanych w tym roku.

Na bal, który odbędzie się w hotelu Victoria nie ma zaproszeń, trzeba kupić bilety (400 zł od osoby), a podczas całej imprezy odbywają się liczne aukcje charytatywne, z których dochód zasili później konta najbardziej potrzebujących fundacji. Ja zdecydowałam się przekazać na licytację piękną, czarną sukienkę La Mania, którą miałam na sobie podczas ostatniego pokazu marki. Ale na aukcji będą wystawione również inne niezwykle wartościowe i oryginalne rzeczy. Z pewnością największym zainteresowaniem gości będzie się cieszył prawdziwy rarytas – obraz Edwarda Dwurnika „Chęciny lipiec”. Praca z 1965 roku, początkowy okres fascynacji malarza Nikiforem, wyznaczenie jego stylu na długie lata. Takich prac Edwarda Dwurnika nie można kupić, nie ma ich ani w galeriach, ani na aukcjach. Cena wywoławcza: 2 500 PLN

Edward_dwurnik 2

Będzie można wylicytować również porcelanowy serwis przekazany przez Parę Prezydencką, torby od projektantów, m.in. od Ani Kuczyńskiej czy Lilou, epizod w serialu „Lekarze”, drogocenne perfumy, czy poprowadzenie prognozy pogody w Dzień Dobry TVN razem z Agnieszką Cegielską. Tu możecie zobaczyć pełną listę przedmiotów na aukcję.

A ja obiecuję, że zaraz po balu zdam relację i napiszę, ile pieniędzy udało się zebrać na szczytny cel, bo to jest w tym wszystkim najważniejsze!

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz