BAL DZIENNIKARZY JUŻ ZA TYDZIEŃ!

baldzien

Do XVII Charytatywnego Balu Dziennikarzy pozostał już tylko tydzień. Impreza odbędzie się już 23 stycznia 2016 roku w Auli Dużej Politechniki Warszawskiej. Bal poprowadzą dziennikarze trzech największych stacji Grażyna Torbicka (TVP), Krzysztof Ibisz (POLSAT) i Marcin Prokop (TVN). Na scenie wystąpią Urszula Dudziak oraz zespół Pectus. Bilety-cegiełki dostępne są w siedzibie agencji Rubicon Media przy ul. Złoczowskiej 25 w Warszawie. Można je także zamówić wysyłając mail na adres kontakt@baldziennikarzy.org W mailu należy napisać ile cegiełek Państwo zamawiają i jaki rodzaj. Po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie Fundacji kurier dostarczy Państwu cegiełki pod wskazany adres. Nie ma możliwości rezerwowania cegiełek. Sprzedaż internetowa kończy się 18.01.2016. Po tym terminie cegiełki będzie można zakupić wyłącznie w siedzibie agencji Rubicon Media.

 

Ceny pojedynczych cegiełek – wejściówek:
180 zł – miejsce stojące dla dziennikarzy mających ważną legitymację prasową
180 zł – miejsce stojące dla osoby towarzyszącej dziennikarzowi z ważną legitymacją prasową
350 zł – miejsce stojące
450 zł – miejsce siedzące przy stoliku na piętrze Auli Dużej Politechniki Warszawskiej
700 zł – miejsce siedzące przy stoliku na parterze Auli Dużej Politechniki Warszawskiej

emotionheader_2

Dochód z zakupu biletów przeznaczony zostanie dla podopiecznych Fundacji „Dorastaj z Nami” wspierającej osierocone dzieci funkcjonariuszy publicznych, Fundacji „Po Drugie” otaczającej opieką młodzież zagrożoną wykluczeniem społecznym, Fundacji Polsat i Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

W czasie Balu odbędzie się aukcja, na której będzie można wylicytować m.in. kolację z Krystyną Jandą, spotkanie z Muńkiem Staszczykiem, „Wiktora” Szymona Majewskiego i piłkę nożną z autografami zawodników naszej reprezentacji.
Na stronie charytatywni.allegro.p/baldziennikarzy trwa aukcja darów przekazanych Fundacji przez największe redakcje i stacje telewizyjne, dziennikarzy oraz ludzi dobrego serca. Do najciekawszych pozycji należą m.in. wizyta na planie serialu Singielka, kolacja z Karoliną Szostak w restauracji Czesława Mozila, dzień z Agnieszką Jastrzębską, męskie zakupy w H&M i sesja zdjęciowa z Ekskluzywnym Menelem, sukienka i czapka Agnieszki Radwańskiej z autografem tenisistki, głowa pływaka wykonana z czekolady od Otylii Jędrzejczak oraz fotoobraz autorki Zdjęcia Roku Aleksandry Łogusz przedstawiający Warszawę z dachów wieżowców.

Więcej informacji na stronie www.baldziennikarzy.org

Plansza sponsorska

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz