BAL GWIAZD DOBROCZYNNOŚCI JUŻ 23 STYCZNIA!

ball

Już za około dwa tygodnie, 23.stycznia odbędzie się VII Bal Charytatywny „Gwiazdy Dobroczynności”. W czasie wydarzenia zostaną wręczone statuetki w pięciu kategoriach, Nagroda Specjalna Magazynu SHOW oraz dwie Honorowe Gwiazdy Dobroczynności. W czasie balu można wziąć udział w licytacji cennych przedmiotów przekazanych na aukcję przez gwiazdy, osobowości świata sportu, muzyki, kina i teatru, polityków. Bal odbędzie się 23 stycznia 2016 roku w Hotelu Sofitel Warsaw Victoria w Warszawie i tradycyjnie już poprowadzą go gwiazdy z trzech największych telewizji: TVP – Marzena Rogalska, Polsat – Paulina Sykut i TVN – Olivier Janiak.

Tutaj możecie zobaczyć moje relacje o nagrodzone Gwiazdy Dobroczynności w poprzednich latach.

Bal Charytatywny „Gwiazdy Dobroczynności” ma „korzenie” w XIX wieku, kiedy to najmodniejszym rodzajem działalności filantropijnej stały się bale organizowane w celu zbierania funduszy na działania dobroczynne. Takie wydarzenia, już nie tylko towarzyskie, z dużym wyprzedzeniem zapowiadano w lokalnej prasie, przez co zwiększała się ich ranga, a wraz z nią zainteresowanie potencjalnych uczestników. Na podobnych zasadach opiera się współczesny Bal Charytatywny „Gwiazdy Dobroczynności”, który nawiązuje do tradycji charytatywnych balów XIX wieku i międzywojnia. Bal jest ukoronowaniem Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności”, który co roku wyłania najbardziej zaangażowane społecznie osoby znane. Tego wieczoru wręczane są statuetki Laureatom Plebiscytu Gwiazdy Dobroczynności, czyli osobom, które angażują się w akcje i kampanie społeczne, wspierają organizacje pozarządowe i promują wolontariat. W tym roku zostaną wręczone statuetki w kategoriach Edukacja, Społeczeństwo, Zdrowie, Ekologia i Pomoc Charytatywna. Wręczona zostanie również przyznawana przez Kapitułę Plebiscytu – Honorowa Gwiazdy Dobroczynności oraz Nagroda Specjalna Magazynu SHOW – głównego partnera Plebiscytu.

Każdy z was może się bawić na tegorocznym balu – informacje o możliwości zakupu biletów na Bal Charytatywny „Gwiazdy Dobroczynności” znajdziecie pod tym linkiem.

1601334_644104355654893_2025557450_n

 

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz