BAL GWIAZD DOBROCZYNNOŚCI JUŻ JUTRO !

bgd

Już w najbliższą sobotę, 23. stycznia dowiemy się, kto otrzyma statuetki w pięciu kategoriach Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności” oraz Nagrodę Specjalną Magazynu SHOW. W trakcie balu będzie można wziąć udział w licytacji przedmiotów przekazanych na aukcję m.in. przez Edwarda Dwurnika, Natalię Partykę, Olgę Bończyk, Małgorzatę Sochę oraz firmy, fundacje i patronów medialnych. Gościem Honorowym wydarzenia będzie Jerzy Stuhr.

——   Subskrybujcie proszę mój kanał na youtube, gdzie będziecie mogli zobaczyć relację na żywo, jutro od godz.19.30   ——-

Podczas Balu odbędzie się gala finałowa Plebiscytu Gwiazdy Dobroczynności. Laureatom wybranym przez internautów zostaną wręczone statuetki w pięciu kategoriach: Edukacja, Społeczeństwo, Zdrowie, Ekologia i Pomoc Charytatywna oraz nagroda specjalna magazynu SHOW – tutaj wszystkie nominowane gwiazdy. Tegoroczny plebiscyt jest wyjątkowy, bo kapituła przyznała aż dwie Honorowe Gwiazdy Dobroczynności Irenie Santor i Jerzemu Stuhrowi.

sant
W trakcie balu „Gwiazdy Dobroczynności” przeprowadzona zostanie licytacja przedmiotów przekazanych na aukcję przez wybitnych artystów, sportowców, firmy, fundacje i media. Wśród darów na aukcję znalazł się m.in: płyta winylowa od Ireny Santor z 1982 roku z jej dedykacją, złoty medal Natalii Partyki zdobyty w turnieju indywidualnym Mistrzostw Europy Niepełnosprawnych w Danii w 2015 roku, epizodyczna role w serialu „Singielka” (TVN) oraz „O mnie się nie martw” (TVP2), zaproszenie dla dwóch osób na próbę generalną spektaklu „Kto się boi Virginii Woolf ?” w Teatrze Polonia 28 stycznia z główną rola Ewy Kasprzyk, książka autorstwa Jerzego Stuhra „Ja kontra bas” oraz plakat do sztuki „Ich czworo” z autografami aktora, płyta CD Jean Michel Jarre’a „Electronica  1: The Time Machine z jego podpisem, kolekcja gadżetów dla kobiet i mężczyzn oraz porcelanowe filiżanki zaprojektowane przez Edwarda Dwurnika dla DESY, piękny naszyjnik Swarovskiego od Małgorzaty Kożuchowskiej.

Bal Charytatywny „Gwiazdy Dobroczynności” odbędzie się 23 stycznia 2016 roku w Hotelu Sofitel Warsaw Victoria. Poprowadzą go Marzena Rogalska, Paulina Sykut-Jeżyna i Olivier Janiak. Po części oficjalnej odbędzie się zabawa karnawałowa z muzyką na żywo i licznymi atrakcjami charytatywnymi.
Organizatorem Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności” jest Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce. Głównym Partnerem SHOW – luksusowy magazyn w dobrym stylu. Patroni medialni: TVN, Polsat, TVP 2, Magazyny: PANI, Twój Styl, portale ewawojciechowska.pl, styl.pl.

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz