BIEL, CZERŃ I GRANAT NA RAMÓWCE TVP

TVP RAM

Od kilku lat Telewizja Polska organizuje swoje ramówkowe imprezy w gmachu TVP przy Woronicza, a dokładniej przy Samochodowej. Trzeba przyznać, że budynek wieczorem, w świetle reflektorów prezentuje się imponująco, szczególnie, kiedy na ziemi rozwinięty jest czerwony dywan. Wyobraźcie sobie jak panie chodzą tam w szpilkach na co dzień, bo całe wejście jest wyłożone kostką brukową! Ale wczoraj wszystko wyglądało perfekcyjnie. Panie również wyglądały zjawiskowo. Z tego co zauważyłam, królowała biel z domieszką czerni i granatu. Perfekcyjnie wyglądały Hanna Lis i Tamara Arciuch, oraz jak zwykle świetnie i bardzo modnie Małgorzata Kożuchowska. Największą sensację jednak wzbudziła Agata Młynarska (w małej czarnej), która po siedmiu latach w Polsacie, powróciła do stacji-matki, w której spędziła ponad 20 lat! W TVP dostała propozycję prowadzenia codziennego talk-show i wiem, że ona jest do tego stworzona. Szczerze mówiąc, żałowałam bardzo, że w Polsacie było jej tak mało na wizji. Ale cóż! Z niecierpliwością czekam więc na wrzesień z Agatą w TVP. Tymczasem, oglądajcie zdjęcia z ramówkowej gali, bo pojawiła się na niej jeszcze jedna gwiazda, która zaskoczyła wszystkich.

Agata Młynarska w małej czarnej od Armaniego - boska! tvp am

Fot. MWMEDIA

 

Hanna Lis w małej białej. Gwiazda jest wierna projektom swojej przyjaciółki Joanny Przetakiewicz z La Mania. tvp lis

Fot. MWMEDIA

 

Joanna Racewicz czarno-biała i bardzo elegancka. tvp Rac

Fot. MWMEDIA

 

Zawsze wiedziałam, że Grażyna Torbicka ma podpisany jakiś pakt o wiecznej, nieprzemijającej urodzie i stylu. tvp gra

Fot. MWMEDIA

 

Małgorzata Kożuchowska jak zwykle mnie zachwyciła! Tym razem we wzorzystej sukience Petera Pilotto i szpilkach Nicholasa Kirkwooda. tvp mk

Fot. MWMEDIA

 

Metamorfoza Tamary Arciuch za sprawą Doroty Williams jest niesamowita. Z przyjemnością patrzę na każdą jej stylizację. tvp tam

Fot. MWMEDIA

 

Nasza polska Salma Hayek - Beata Tadla w chabrowej sukience Marella. tvp tad

Fot. MWMEDIA

 

Anna Popek w zwiewnej bieli od Missoni. Będę nudna, ale też mi się bardzo podobała. tvp pop

Fot. MWMEDIA

 

I na koniec niespodzianka! Edyta Górniak przyszła w plażowej sukience i w klapkach, a na dodatek usiadła sobie na czerwonym dywanie.

Fot. MWMEDIA

 

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz