CHCESZ PRZYJŚĆ NA WIELKI BAL GWIAZD DOBROCZYNNOŚCI ?!

bal_gd_2017_grafika

Już 28 stycznia 2017 roku VIII Bal Charytatywny Gwiazd Dobroczynności w hotelu Sofitel Victoria. Jeśli ktoś z Was miałby ochotę się bawić w towarzystwie fantastycznych artystów, a przy okazji pomóc fundacjom charytatywnym, to serdecznie zapraszamy do zakupy biletów! Dochód z wydarzenia zasili Fundusz Wieczysty Gwiazdy Dobroczynności, z którego finansowane są darowizny dla organizacji pozarządowych wskazanych przez  gwiazdy.

Bal Charytatywny „Gwiazdy Dobroczynności” co roku gromadzi gwiazdy kina, telewizji, muzyki, sportu, internetu, przedstawicieli mediów, organizacji pozarządowych wspieranych przez gwiazdy, liderów odpowiedzialnego biznesu, filantropów i wielu innych. W 2016 roku na Balu „Gwiazdy Dobroczynności” pojawiły się takie gwiazdy jak Małgorzata Kożuchowska, Jerzy Stuhr, Marcin Dorociński, Szymon Majewski, Marzena Rogalska, Paulina Sykut-Jeżyna, Olivier Janiak, Olga Bończyk, Barbara Kurdej-Szatan, Katarzyna i Cezary Żakowie, Julia Kamińska i wiele innych osób o wielkim sercu. Zobaczcie moją relację na żywo :-)

Bal charytatywny to punkt kulminacyjny Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności”, w którym nagradzane są osoby znane udzielające się społecznie, biorące udział w akcjach dobroczynnych, udzielające się jako wolontariusze oraz ambasadorzy konkretnych stowarzyszeń i fundacji – tutaj znajdziecie wszystkich nominowanych w tegorocznej edycji. Dzięki ich wsparciu organizacje mają szansę na dotarcie do większej liczby odbiorców a tym samym mogą skuteczniej działać na rzecz potrzebujących. Laureaci Plebiscytu otrzymują statuetkę firmy APART oraz czek na 5 000 złotych dla wybranej przez siebie organizacji dobroczynnej.

 Najważniejszy bal charytatywny w karnawale 2017

Bal Charytatywny „Gwiazdy Dobroczynności” to wyjątkowe wydarzenie, nawiązujące do tradycji charytatywnych balów międzywojnia. Jest on wspólnym świętem zaangażowanych społecznie gwiazd, organizacji pozarządowych i odpowiedzialnych społecznie firm. Dochód z wydarzenia zasili Fundusz Wieczysty Gwiazdy Dobroczynności, z którego finansowane są darowizny dla organizacji pozarządowych wskazanych przez gwiazdy.

Podczas Balu poznamy Laureatów VIII edycji Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności” w następujących kategoriach: Społeczeństwo, Zdrowie, Pomoc Charytatywna i Ekologia. Zostaną wręczone również statuetki Laureatom Honorowej Gwiazdy Dobroczynności oraz Nagrody Specjalnej Gwiazdy Dobroczynności Magazynu SHOW. W tym roku po raz pierwszy zostanie przyznana Nagroda Gwiazda Dobroczynności Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

„Gwiazdy Dobroczynności” to jedyny w Polsce plebiscyt publiczności i największa kampania medialna promująca i nagradzająca zaangażowanie społeczne osób znanych. To również szansa dla organizacji pozarządowych współpracujących z gwiazdami na nagłośnienie ważnych problemów społecznych, promowanie swej działalności, znajdowanie partnerów i funduszy.

Komu pomogły Gwiazdy Dobroczynności?

 W VII edycji Plebiscytu zwycięzca Kategorii Pomoc charytatywna – Artur Żmijewski przekazał czek na 5000 zł – UNICEF Polska. Dzięki tej nagrodzie został wsparty program opieki okołoporodowej kobiet w Mali, w ramach kampanii „Uratuj dziecko w Afryce”. Zwycięzcy Kategorii Zdrowie – reprezentacja Polski w piłce siatkowej mężczyzn, od lat współpracuje z Fundacją Herosi i to właśnie im drużyna przekazała czek. Dzięki otrzymanym środkom udało się zakupić łóżko zabiegowe dla małych pacjentów z Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Szymon Majewski – zwycięzca Kategorii Społeczeństwo przekazał czek Fundacji Zmiana. Dzięki darowiźnie Praska Biblioteka Sąsiedzka może nadal realizować swoje akcje np.: „Książki w pudle” – dzięki której, do bibliotek więziennych trafiają setki książek. Fundacji Znajdki Przytulisko czek na kwotę 5000 zł przekazał Marcin Dorociński, który otrzymał najwięcej głosów w Kategorii Ekologia. Fundacja otrzymane środki przeznaczyła na rozpoczęcie budowy przytuliska dla kotów. Laureatka Kategorii Edukacja – Olga Bończyk zdecydowała, że czek na 5000 zł przekaże, Polskiej Fundacji Pomocy Dzieciom Niesłyszącym- ECHO. Otrzymana darowizna została przeznaczona na turnus rehabilitacyjny dla podopiecznych Fundacji.

Zakup biletów i szczegóły na stronie www.gwiazdydobroczynnosci.pl

image003

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz