CZAR PAR NA SREBRNYCH JABŁKACH

Kamila Baar z Wojciechem Błachem – tak świętowali odbiór nagrody Srebrne Jabłka – FOT. MWMEDIA

Od 25 lat magazyn „Pani“ wręcza co roku nagrodę Srebrne Jabłka za miłość. Znane pary dzielą się swoją miłosną opowieścią na łamach pisma, a potem czytelnicy wybierają najciekawszą, najbardziej wzruszającą historię. Uroczysta gala połączona z pyszną kolacją odbyła się w hotelu Intercontinental, a dla gości zaśpiewał Matt Dusk, zwany współczesnym Frankiem Sinatrą. W dodatku ma narzeczoną Polkę, więc tym bardziej go lubimy:-)

W tym roku za najwspanialszą parę czytelnicy uznali małżeństwo Wojciecha Pokory i jego żony Hanny. Odbierając Srebrne Jabłko, pan Wojciech wyznał z pokorą: „To wszystko zawdzięczam cierpliwości, wyrozumiałości i miłości mojej żony Hanny“. Są razem od 58 lat! Srebrne Jabłka otrzymały również dwie inne pary: Kamila Baar z Wojciechem Błachem oraz kapitan Tadeusz Wrona z żoną Marzeną. Pan kapitan wyznał, że kilka dni temu obchodzili z żoną 38.rocznicę ślubu. Kiedy podano na deser pyszny mus czekoladowy, zupełnie spontanicznie zorganizowano specjalny występ muzyczny dla nieobecnej z powodu choroby Kory. Poproszono na scenę znanych i lubianych artystów: Anię Wyszkoni, Margaret, Anię Rusowicz oraz Golec uOrkiestra i każdy z nich zaśpiewał a capella dla Kory. Najbardziej porwali wszystkich bracia Golcowie z żonami śpiewając dźwięczne, góralskie „Sto lat“. Ale to jeszcze nie był koniec! Następnie na scenie pojawił się ponownie Matt Dusk (i nie było tego w scenariuszu) i razem z redaktor naczelną „Pani“ Małgorzatą Domagalik oraz z Margaret zaśpiewali w tercecie piosenkę Beatlesów „Hey Jude“! Nagle, zupełnie spontanicznie dołączyli do nich projektanci: Maciej Zień i Tomasz Ossoliński, których przyznaję, nigdy nie widziałam w takim szale emocji, w dodatku na scenie przy mikrofonie! I szczerze mówiąc, nie wiem, co ich tak porwało? Wszechobecna miłość w powietrzu, scena, czy może „Hey Jude“ ?!

FOT. MWMEDIA

FOT. MWMEDIA

FOT. MWMEDIA

FOT. MWMEDIA

FOT. MWMEDIA

FOT. MWMEDIA

FOT. MWMEDIA

FOT. MWMEDIA

FOT. MWMEDIA

FOT. MWMEDIA

FOT. MWMEDIA

FOT. MWMEDIA

FOT. MWMEDIA

FOT. MWMEDIA

 

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz