FAŁSZYWE KONTO ANNY PRZYBYLSKIEJ NA FB

AP22325_868954519795865_1272747629469442355_n

Strasznie to przykra i zupełnie niepotrzebna historia w obliczu tej tragedii, ale w końcu managerka i przyjaciółka Ani – Małgorzata Rudowska wydała oświadczenie w sprawie fałszywego konta Anny Przybylskiej na Facebooku. Fanpage został założony jeszcze przed śmiercią Ani, natomiast ani ona, ani jej rodzina czy managerka nigdy nie mieli nic wspólnego z ową stroną, chociaż jako „kontakt”  podana jest oficjalna strona internetowa aktorki annaprzybylska.com  Mimo, że Małgorzata Rudowska wielokrotnie pisała do administratora fanapage’a o zaprzestanie prowadzenia go, nigdy nie doczekała się odpowiedzi. Obecnie strona ma 237 tysięcy fanów! Najsmutniejsze jest to, że wszelkie oficjalne informacje dot.Anny Przybylskiej, a w szczególności list napisany przez jej mamę, panią Krystynę Przybylską był opublikowany wyłącznie na stronie internetowej Ani i został przywłaszczony przez autora fanpage’a, sugerując, że pani Krystyna zamieściła wpis na FB.

ania 2015-10-04 o 15.21.42

Oto pełna treść oświadczenia ze strony aniaprzybylska.com

Szanowni Państwo, w związku z ostatnimi publikacjami powołującymi się na informacje pochodzące z facebook’owego profilu: Anna Przybylska (https://www.facebook.com/aniablond) rzekomo prowadzonego przez Krystynę Przybylską, mamę Anny Przybylskiej, w imieniu najbliższych zmarłej Aktorki informujemy, że profil ten nie jest prowadzony przez nikogo z członków Jej rodziny, lecz przez osobę trzecią, która rozpowszechnia bezprawnie informacje, na które nie mają Oni wpływu oraz nie wyrażają na nie zgody. W związku z powyższym prosimy o nie czerpanie wiedzy z tego źródła i nie powoływanie się na informacje pojawiające się na tym profilu jako nieautoryzowane przez rodzinę zmarłej Aktorki.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z mecenasem Januszem Piotrem Kolczyńskim oraz mecenasem Maciejem Tomaszewskim na adres do korespondencji: C.R.O.P.A. Kancelaria Radcowska, ul. Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa, e-mail: info@cropa.org

AKTUALIZACJA 1: Przed chwilą pojawił się dopisek na fanpage’u: Strona prowadzona przez wielbicieli Anny Przybylskiej. Nie czerpiemy żadnych korzyści ze swojej pracy.

To ja mam pytanie do tych „wielbicieli” – dlaczego 99% linków, które zamieszane są na fanpage’u, prowadzi do jednego plotkarskiego portalu?

AKTUALIZACJA 2: Chociaż jeszcze wczoraj administrator fanpage’a zapewniał, że nie czerpie żadnych korzyści z prowadzenia strony, dzisiaj rano „niespodziewanie” fanpage zniknął.

Zrzut ekranu 2015-10-06 o 20.49.43

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz