GOŚCIE NA POKAZIE TOMAOTOMO

tomm2

Ostatnie dwa tygodnie w modzie polskiej należały do Tomka Olejniczaka, który (nie wiem jak tego dokonał?!), ale w ubiegłym tygodniu otworzył swój pierwszy butik w warszawskim Placu Unii, a w tym tygodniu zorganizował debiutancki pokaz mody w stolicy. W dodatku na swój pokaz, ubrał chyba ze 20 pań w kreacje ze swojej kolekcji, a wierzcie mi na słowo, że ubranie 20 gwiazd na jedną imprezę, to nie jest prosta sprawa…

Pierwszy raz usłyszałam o nim od jego wspaniałej przyjaciółki, muzy i wiernej klientki Weroniki Książkiewicz, którą spotkałam kiedyś na jednym z warszawskich pokazów mody. Miała na sobie świetną, czarną sukienkę i gdy zapytałam, co to za projekt, ona odparła z dumą: „A ja jak zwykle wspieram lokalnych (czytaj: poznańskich) projektantów“. Rzeczywiście, Weronika mieszka na co dzień w stolicy Wielkopolski i wspiera nie tylko Tomka, ale również dziewczyny z Bizuu. Nie mogło jej oczywiście zabraknąć na otwarciu pierwszego butiku Tomka w Warszawie i na jego premierowym pokazie. Ubrana z sukienkę z gipiury w kolorze szampana jako pierwsza wbiegła na wybieg z bukietem kwiatów i z gratulacjami dla Tomka. Ale nowa kolekcja podobała się nie tylko Weronice – zobaczcie tutaj zdjęcia z wybiegu, a poniżej goście, którzy przyszli zobaczyć nowe projekty Tomaotomo.

FOT. MAT.PRAS. TOMAOTOMO i MWMEDIA

FOT. MWMEDIA

FOT. MWMEDIA

FOT. MWMEDIA

FOT. MWMEDIA

FOT. MWMEDIA

FOT. MAT.PRAS. TOMAOTOMO

FOT. MAT.PRAS. TOMAOTOMO

FOT. MAT.PRAS. TOMAOTOMO

FOT. MAT.PRAS. TOMAOTOMO

FOT. MAT.PRAS. TOMAOTOMO

FOT. MAT.PRAS.TOMAOTOMO

 

 

 

 

 

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz