GRAŻYNA TORBICKA AMBASADORKĄ L’OREAL PARIS !

Grazyna_Torbicka

Grażyna Torbicka – dziennikarka, prezenterka i popularyzatorka ambitnego kina została wybrana pierwszą polską Ambasadorką marki L’Oréal Paris. To pierwszy kontrakt reklamowy Grażyny Torbickiej i od razu jaki! Nie wyobrażam sobie lepszej polskiej gwiazdy do kampanii L’Oreal!

„Z ogromną przyjemnością witamy tak wspaniałą osobowość w rodzinie L’Oréal Paris. Grażyna Torbicka uosabia cechy, które Polki cenią najbardziej – jest piękną kobietą z ogromną klasa, której profesjonalizm i zawodowe zaangażowanie możemy podziwiać od lat. Ponadto znakiem rozpoznawczym Grażyny Torbickiej jest kino, a L’Oréal Paris od blisko 20 lat jest Głównym Partnerem Festiwalu Filmowego w Cannes i kreatorem makijażu gwiazd tego Festiwalu. Ogromnie cieszę się, że tak pełna pasji, wiedzy i charyzmatyczna Polka dołącza do grona Ambasadorek L’Oréal Paris” – mówi Aneta Osęka, Dyrektor Marketingu L’Oréal Paris.

„To dla mnie wielka przyjemność i zaszczyt, że mogę znaleźć się wśród niezwykłych kobiet, które reprezentują wartości L’Oréal Paris. Są wśród nich kobiety, które podziwiam za ogromny talent, ale również za emanowanie pięknem. Biorąc wielokrotnie udział w Festiwalu Filmowym w Cannes, zawsze zachwycałam się Ambasadorkami L’Oréal Paris na czerwonym dywanie. Wszystkie kobiety warte są, by – tak jak One – czuć się szczęśliwe i spełnione. Cieszę się więc, że będę mogła przekazywać wartości i wizję, które są mi wyjątkowo bliskie” – mówi Grażyna Torbicka.

pocztowy

Grażyna Torbicka jest osobowością telewizyjną i wielokrotną laureatką najbardziej prestiżowych nagród, m.in. Wiktorów i Telekamer oraz autorką cyklu „Kocham Kino” w Telewizji Polskiej, który prezentował najważniejsze wydarzenia i postacie polskiej i światowej kinematografii. Od 2007 r. jest związana z Festiwalem Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, pełniąc funkcję Dyrektor Artystycznej. Grażyna Torbicka dołączyła do grona Ambasadorek i Ambasadorów L’Oréal Paris, takich jak Julianne Moore, Andie McDowell, Jane Fonda, Susan Sarandon, Jennifer Lopez czy Hugh Laurie.

Brawo Grażyna Torbicka – „Ponieważ jesteś tego warta”!

PHOTO: PAWEL WRZECION/MWMEDIA WARSZAWA 12.01.2016 PASZPORTY POLITYKI 2015 N/Z: GRAZYNA TORBICKA

PHOTO: PAWEL WRZECION/MWMEDIA WARSZAWA 12.01.2016 PASZPORTY POLITYKI 2015 N/Z: GRAZYNA TORBICKA

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA WARSZAWA 09.02.2015 TELEKAMERY TELE TYGODNIA 2015 N/Z: GRAZYNA TORBICKA

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA WARSZAWA 09.02.2015 TELEKAMERY TELE TYGODNIA 2015 N/Z: GRAZYNA TORBICKA

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz