KASIA KWIATKOWSKA POPROWADZI NOWY TALK SHOW!

prez_2 2

Każdy z was może wystąpić w nowym programie Kasi Kwiatkowskiej! O szczegółach pisze nasza berlińska Ola Żmuda, która również będzie współprowadzić show muzycznie i nie tylko!:-)

To właśnie dzięki stronie Ewy Wojciechowskiej, na której od prawie roku informuję Was co ciekawego dzieje się w Berlinie, dostałam propozycję, która bardzo łatwo może zmienić się w przygodę życia. Co więcej – Wy też możecie ją ze mną przeżyć!

W moim bio przeczytacie, że jestem dziennikarką i DJ-em. To drugie zainteresowało producentów nowego show Polsat Cafe – „Baw mnie”. Program, wzorowany na moim ukochanym show Ellen DeGeneres pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Będzie to wyjątkowow pozytywny i super zabawny talk-show, z gościnnym udziałem gwiazd. Poprowadzi go Kasia Kwiatkowska, ja zadbam o oprawę muzyczną, ale możecie się w nim pokazać także Wy!

Jak to zrobić? Po pierwsze zapraszamy Was na widownię! Zobaczcie jak powstaje od kuchni wielkie, nowoczesne widowisko, pierwszy taki show w Polsce i bawcie się razem z nami. Czeka Was fajna przygoda, w której będziecie jednymi z bohaterów, bo nasza publiczność gra! Być może to właśnie Wy będziecie asystować pierwszym gościom programu – Jackowi Braciakowi lub Magdzie Cieleckiej w wykonaniu zabawnego zadania.

Co więcej – szukamy ludzi, którzy mają wyjątkowy talent i chcą go nam zaprezentować. Umiesz tańczyć, śpiewać, robić dziwne miny, ultra szybko mówić, wykonywać szalone akrobacje – wystarczy, że wyślesz swoje dane (imię, nazwisko, wiek, skąd jesteś, gdzie pracujesz, jaką masz pasję, co chcesz nam pokazać, czy udzielasz się charytatywnie, a jeśli tak to w jaki sposób i czy masz w domu jakieś zwierzę, jeśli tak to jakie) na adres email office@2tvision.pl i być może staniesz się częścią show! Nie ma się czego wstydzić – my chcemy Cię zobaczyć i jesteśmy na TAK!

Do zobaczenia 11 sierpnia w TPS Film Studio na ulicy Dominikańskiej 9 (wjazd od ulicy Niedźwiedziej). Prosimy o przybycie na miejsce o 12.20.

prez_2

FOT. MWMEDIA

FOT. Agnieszka Kłosińska

 

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz