KOBIETA ROKU GLAMOUR 2016

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA WARSZAWA 21.09.2016 GALA KOBIETA ROKU MIESIECZNIKA GLAMOUR N/Z: JESSICA MERCEDES PAULINA KRUPINSKA

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

W Klubie Niebo odbyła się coroczna gala wręczenia statuetek Kobietom Glamour. Mam ogromny sentyment do tej imprezy i do końca życia nie zapomnę momentu, kiedy sama ją odbierałam:-) Gratuluję wszystkim zwycięzcom i nominowanym, bo to naprawdę wielki zaszczyt. Zaszczyt dlatego, że do nagrody nominuje redakcja magazynu, ale zwycięzców wybierają czytelniczki. Nieustająco też uważam, że Glamour ma najpiękniejszą statuetkę w Polsce. I wcale się nie dziwię, że Jessica Mercedes lat 22, która 6 lat temu założyła swojego bloga, popłakała się ze wzruszenia odbierając nagrodę w kategorii Ikona Mody. Zobaczcie, kto jeszcze dostał to piękne wyróżnienie w tym roku i czym na nie zasłużył według redakcji „Glamour”:

KOBIETA ROKU GLAMOUR – Joanna Krupa

Piękna kobieta o jeszcze piękniejszym wnętrzu. Kocha ludzi, uwielbia celebrować życie,
a do tego ma ogromne poczucie humoru i siłę, by niestrudzenie walczyć o prawa zwierząt. Gdyby nie była top modelką, byłaby świetnym coachem. Nikt tak jak ona nie potrafi zmotywować uczestników „Top Model”, żeby walczyli o wygraną.

TALENT – Ida Nowakowska

Sześć lat temu wzięła udział w „You Can Dance” (bez spektakularnego sukcesu). W tym roku wróciła do programu jako… jurorka. W międzyczasie założyła w Los Angeles szkołę tańca, występowała w Metropolitan Opera i pracowała z Bruno Marsem. I to wszystko w wieku 25 lat.

MĘŻCZYZNA ROKU – Robert Lewandowski

Wielki talent, wielka klasa i jeszcze większe osiągnięcia. Najlepsze kluby świata chcą go
u siebie mieć, a my dla niego nauczyłybyśmy się wreszcie, czym jest spalony. I tylko dla formalności dodamy jeszcze tych 5 goli w 9 minut – sukces, jakiego świat dawno nie widział!

KOBIETA ROKU ONLINE – Ewa Grzelakowska-Kostoglu (Red Lipstick Monster)

Najbardziej charyzmatyczna z polskich youtuberek. Na swoim kanale Red Lipstick Monster uczy kobiety niełatwej sztuki makijażu, jak sama mówi, „bez kitu, rzeczowo
i z uśmiechem”. Plotki głoszą, że będzie pierwszą youtuberką, która wypuści na rynek własną linię kosmetyków do makijażu. Czy ktokolwiek może jej dorównać?

KREATYWNA W BIZNESIE – Anna i Urszula Bieluń

Czy zwykłą kostkę mydła można zamienić w produkt, bez którego kobiety nie potrafią się obejść? One udowodniły, że tak! W swojej niewielkiej manufakturze, zwanej Ministerstwem Dobrego Mydła, mieszają oleje i masła roślinne z ziołami i ekstraktami, tworząc tradycyjnymi metodami unikatowe, ekologiczne, a przede wszystkim przyjazne skórze  (i portfelowi) masła, kule do kąpieli i peelingi

FASHION ICON – Jessica Mercedes Kirchner

W tym sezonie weszła na zupełnie nowy poziom w modzie. Przestała się ubierać tak, by zaimponować fotografom, a zaczęła nosić to, co naprawdę czuje. Zmianę w jej stylu natychmiast doceniły takie magazyny jak „Women’s Wear Daily” i „Vogue” oraz takie marki jak Chanel i Dior.

FIT, HEALTH & BEAUTY – Paulina Krupińska

W programie „Klinika urody” niestrudzenie testuje kosmetyki i sprawdza nowe zabiegi kosmetyczne po to, by Polki mogły z nich wybrać to, co najlepsze. Dla nas stanowi przykład nowoczesnej kobiety: jest aktywna zawodowo, wychowuje córeczkę, a przy tym zawsze jest uśmiechnięta i wygląda jak milion dolarów!

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA WARSZAWA 21.09.2016 GALA KOBIETA ROKU MIESIECZNIKA GLAMOUR N/Z: PAULINA KRUPINSKA

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA WARSZAWA 21.09.2016 GALA KOBIETA ROKU MIESIECZNIKA GLAMOUR N/Z: ADA FIJAL

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA WARSZAWA 21.09.2016 GALA KOBIETA ROKU MIESIECZNIKA GLAMOUR N/Z: JESSICA MERCEDES

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA WARSZAWA 21.09.2016 GALA KOBIETA ROKU MIESIECZNIKA GLAMOUR N/Z: KATARZYNA WARNKE

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA WARSZAWA 21.09.2016 GALA KOBIETA ROKU MIESIECZNIKA GLAMOUR N/Z: MARGARET

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA WARSZAWA 21.09.2016 GALA KOBIETA ROKU MIESIECZNIKA GLAMOUR N/Z: AGNIESZKA MACIEJAK

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA WARSZAWA 21.09.2016 GALA KOBIETA ROKU MIESIECZNIKA GLAMOUR N/Z: JOANNA KRUPA

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA WARSZAWA 21.09.2016 GALA KOBIETA ROKU MIESIECZNIKA GLAMOUR N/Z: IDA NOWAKOWSKA

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA WARSZAWA 21.09.2016 GALA KOBIETA ROKU MIESIECZNIKA GLAMOUR N/Z: RED LIPSTICK MONSTER EWA GRZELAKOWSKA KOSTOGLU

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA WARSZAWA 21.09.2016 GALA KOBIETA ROKU MIESIECZNIKA GLAMOUR N/Z: MACADEMIAN GIRL

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA WARSZAWA 21.09.2016 GALA KOBIETA ROKU MIESIECZNIKA GLAMOUR N/Z: PAULINA KRUPINSKA JOANNA KRUPA JESSICA MERCEDES RED LIPSTOCK MONSTER EWA GRZELAKOWSKA KOSTOGLU IDA NOWAKOWSKA MARCIN PROKOP

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

  Dodaj komentarz