KONKURS MISS POLONIA POWRACA DO GRY!

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA WARSZAWA 02.02.2013 WYBORY MISS POLONIA 2012 N/Z: ALEKSANDRA SZCZESNA PAULINA KRUPINSKA ZANETA PLUDOWSKA

A jednak! A jednak stała się rzecz, której nie spodziewał się nikt. Mianowicie, pojawiła się prawdopodobnie ostatnia szansa na reanimację i reaktywację konkursu Miss Polonia. Jak również szansa dla ostatniej wybranej Miss Polonia 2012 Pauliny Krupińskiej, która po 4 latach będzie mogła przekazać koronę. Po totalnej porażce jaką skończyła się próba połączenia konkursów Miss Polonia z Miss Polski   na początku grudnia 2015 roku i wycofaniu się organizatorów  Miss Polonia ze wspólnego finału w ostatniej chwili, dzisiaj na oficjalnym profilu Miss Polonia pojawiło się oświadczenie kolejnego nowego organizatora konkursu.

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy organizację Konkursu Miss Polonia 2016! Po krótkiej przerwie najstarszy i najbardziej prestiżowy narodowy konkurs piękności w Polsce powraca. W drugiej połowie tego roku poznamy Najpiękniejszą Polkę, która będzie reprezentowała nasz kraj w świecie i przejmie koronę Miss z rąk Pauliny Krupińskiej.

Za organizację i realizację wyborów Miss Polonia odpowiedzialna jest Agencja IGO-ART, wieloletni Partner Biura Miss Polonia oraz organizator Konkursu na szczeblu regionalnym jak i ogólnopolskim.

Miss Polonia to najbardziej prestiżowy i najstarszy narodowy konkurs piękności w Polsce. Organizowany od 1929r. jest także jednym z najstarszych na świecie z niezwykłą historią, którą przez lata tworzą najpiękniejsze Polki. Ze względu na wielką wartość, tradycję i siłę wyborów Miss Polonia postanowiliśmy podjąć się realizacji Konkursu w najbliższych latach.

Jesteśmy pewni, że tegoroczna edycja Konkursu będzie wyjątkową, a nowa Miss Polonia będzie godnie nosić koronę Najpiękniejszej Polki rozsławiając nasz kraj na arenie międzynarodowej. Więcej informacji na temat organizacji Konkursu i poszczególnych jego etapów podamy wkrótce.

Z pozdrowieniami,
Jagoda Piątek – Włodarczyk
Dyrektor Konkursu Miss Polonia

Rodzinę Włodarczyków z Łodzi znam od dawna (mama Jagoda trzyma całość żelazną ręką, syn Igor odpowiada za organizację, PR i promocję oraz córka Oliwia, która jest choreografem), ponieważ organizują oni od kilkunastu lat wybory Miss Polonia województwa łódzkiego, a także ogólnopolski finał światowego konkursu modelek The Look of the Year. Nie będę specjalnie kadzić jeśli napiszę, że jeśli Włodarczykowie biorą się za organizację Miss Polonia to wreszcie będzie dobrze i finał się odbędzie! (jeśli tylko nikt im w tym nie przeszkodzi). Jak udało mi się dowiedzieć, nowo wybrana Miss Polonia 2016 będzie nas reprezentować na światowym konkursie Miss Universe. Trzymam mocno kciuki, żeby wreszcie się udało!!!

Dla zainteresowanych mój filmik instruktażowy z misskologii nagrany w grudniu 2015. P.S. Nie chcę się chwalić, ale udało mi się przewidzieć obecną sytuację ! :-)

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA WARSZAWA 02.02.2013 WYBORY MISS POLONIA 2012 N/Z: PAULINA KRUPINSKA

FOT: JAROSŁAW ANTONIAK/MWMEDIA

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA WARSZAWA 02.02.2013 WYBORY MISS POLONIA 2012 N/Z: ALEKSANDRA SZCZESNA PAULINA KRUPINSKA ZANETA PLUDOWSKA

FOT: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz