KTO CHCIAŁBY DOSTAĆ KOLOROWY TABLET? :-)

konkurs

Jest mały, zgrabny i bardzo kolorowy. Do tego ma świetną pamięć, jest inteligentny i możesz go zabrać wszędzie. Nowy tablet ASUS Memo Pad HD7, bo o nim mowa, może być twój!!!Wystarczy, że weźmiesz udział w moim konkursie i w kilku zdaniach napiszesz odpowiedź na pytanie: Z którą z polskich gwiazd chciałbyś się spotkać i porozmawiać i dlaczego właśnie z nią?

Na odpowiedzi czekam do 25.października – kontakt@ewawojciechowska.pl  Mam do rozdania dwa tablety, a ogłoszenie zwycięzców nastąpi 30.października na stronie oraz na moim fanpage’u.

A tu szczegółowe informacje o ASUS Memo Pad HD7:

Dzięki czterordzeniowemu procesorowi Cortex A7 MeMO Pad™ HD 7 jest bardzo wydajnym urządzeniem, które bez problemu poradzi sobie z większością dostępnych na rynku aplikacji. Tablet waży zaledwie 302 g oraz ma 11 mm grubości. Rozdzielczość 7-calowego wyświetlacza wynosi 1280×800. Technologia IPS zapewnia żywe kolory i szerokie kąty widzenia wynoszące nawet 170 stopni. Nowy tablet posiada również głośniki w technologii ASUS SonicMaster oraz oprogramowanie MaxxAudio. Ma też wbudowane dwie kamery – przednią (1,2MP) i tylną (5MP), dzięki czemu możemy robić wysokiej jakość zdjęcia i nagrywać filmy. Bateria pozwala aż na 10 godzin korzystania z urządzenia. Wyposażono go w 16GB dysk i miejsce na kartę microSD. MeMO Pad™ HD 7 działa na systemie Android 4.2 Jelly Bean.

ME173_All_02

ME173_Blue_Edition01

 

ME173_Pink_Edition02

 

ME173_All_04

 

Regulamin konkursu ASUS i TY

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz