„LISTY DO M.3″ – JUŻ TEJ JESIENI!

ListyDoM3_01_foto_Marcin Makowski_TVN

Po gigantycznym sukcesie dwóch pierwszych części „Listów do M.”, twórcy przygotowali już część trzecią! Pierwszą część filmu Listy do M. w kinach w 2011 roku obejrzało ponad 2,5 miliona Polaków, a Listy do M.2 w 2015 roku zdobyły blisko 3 milionową publiczność.

Listy do M. 3 to komedia romantyczno-świąteczna, której akcja dzieje się w dniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Do obsady dołączyli: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska. Na ekranie zobaczymy ponownie m.in. Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka jako niegrzecznego Mikołaja Mela. Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, twórca takich hitów jak Lejdis i Testosteron. Listy do M. 3 znajdzie się w kinach w całej Polsce już 10 listopada tego roku. Producentem jest TVN, dystrybutorem Kino Świat.

Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. Listy do M. 3 opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

Film Listy do M. 3 powstaje na podstawie scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego. Reżyserem jest Tomasz Konecki, autorem zdjęć Marian Prokop. W gronie twórców znalazły się także kostiumograf Dorota Roqueplo oraz scenografka Joanna Kaczyńska. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, producentką tytułu jest Marta Grela-Gorostiza.

ListyDoM3_02_foto_Marcin Makowski_TVN ListyDoM3_03_foto_Marcin Makowski_TVN ListyDoM3_04_foto_Marcin Makowski_TVN ListyDoM3_05_foto_Marcin Makowski_TVN ListyDoM3_06_foto_Marcin Makowski_TVN ListyDoM3_07_foto_Marcin Makowski_TVN ListyDoM3_08_foto_Marcin Makowski_TVN ListyDoM3_09_foto_Marcin Makowski_TVN ListyDoM3_10_foto_Marcin Makowski_TVN ListyDoM3_11_foto_Marcin Makowski_TVN ListyDoM3_12_foto_Marcin Makowski_TVN ListyDoM3_13_foto_Marcin Makowski_TVN

FOTO MARCIN MAKOWSKI

FOTO MARCIN MAKOWSKI

ListyDoM3_15_foto_Marcin Makowski_TVN ListyDoM3_16_foto_Marcin Makowski_TVN ListyDoM3_17_foto_Marcin Makowski_TVN ListyDoM3_18_foto_Marcin Makowski_TVN ListyDoM3_19_foto_Marcin Makowski_TVN ListyDoM3_20_foto_Marcin Makowski_TVN ListyDoM3_21_foto_Marcin Makowski_TVN ListyDoM3_22_foto_Marcin Makowski_TVN ListyDoM3_23_foto_Marcin Makowski_TVN ListyDoM3_24_foto_Marcin Makowski_TVN ListyDoM3_25_foto_Marcin Makowski_TVN ListyDoM3_26_foto_Marcin Makowski_TVN

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz