MISTRZOWSKIE STARCIE

6666

Co się dzieje, gdy na jednej scenie spotyka się dwóch mistrzów aktorstwa – Piotr Fronczewski i Krzysztof Kowalewski, reżyseruje mistrzyni komedii Olga Lipińska, a do ich spotkanie dotyczy sztuki znakomitego amerykańskiego dramatopisarza Neila Simona „Słoneczni chłopcy“, która jest grana już od 40 lat i zebrała wszelkie możliwe nagrody? Kochani, co się może dziać? To jest po prostu gwarantowany sukces. Niedawno w Teatrze 6.piętro odbyła się premiera „Słonecznych chłopców“ zakończona oczywiście owacjami na stojąco.

Wspaniali komicy Willy Clark (Piotr Fronczewski) i Al Lewis (Krzysztof Kowalewski) przez lata tworzyli słynny duet estradowy „Słoneczni Chłopcy“. Ich zabawne skecze i komediowe scenki śmieszyły do łez kilka pokoleń widzów. Niestety, okres popularności i sławy już minął. Od wielu lat skłóceni i pełni wzajemnych pretensji, nie występują na scenie i nie utrzymują ze sobą żadnych kontaktów. Aż do momentu, kiedy nagle pojawi się kusząca propozycja zarobienia dużych pieniędzy i powrotu na szczyty kariery. Muszą tylko schować dumę i urazy do kieszeni i spotkać się ze sobą, chociaż szczerze się nienawidzą.

11www

Scena pierwszego spotkania dwóch zgorzkniałych tetryków, ich pierwsze próby nawiązania rozmowy, późniejsze przechwalanie się, kto ile dostaje propozycji, ale również wymowne milczenie i spojrzenie spode łba na rywala są naprawdę warte obejrzenia!!!

Dodatkowym bonusem spektaklu jest powrót kabaretu Olgi Lipińskiej z najlepszych czasów! Reżyserka przygotowała specjalny filmik z Piotrem Fronczewskim i Krzysztofem Kowalewskim, który został nagrany w studio telewizyjnym. Co ciekawe, w postać reżysera (wzorowaną na Oldze Lipińskiej:-) wcielił się Paweł Wawrzecki, a Hanna Śleszyńska brawurowo zagrała rolę blond-sexy-pielęgniarki.

Zdaje się, że bilety na grudzień są już wyprzedane, ale są jeszcze na styczeń. Gorąco polecam „Słonecznych chłopców“ w Teatrze 6.piętro. Poniżej zdjęcia z premiery, na której pojawiło się wielu znakomitych gości, a tu możecie obejrzeć  filmik.

Fot. Teatr 6.Piętro

 

Fot. MWMEDIA

Fot. MWMEDIA

Fot. MWMEDIA

Fot. MWMEDIA

Fot. MWMEDIA

 

Fot. MWMEDIA

Fot. MWMEDIA

 

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz