MÓJ NOWY PROGRAM VIDEO PING-PONG

KAMERA

Drodzy, jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się spełnić jedno z moich marzeń i tym samym zapełnić brakującą lukę na moim portalu. Mianowicie, WYWIADY VIDEO! Wielokrotnie mnie o to pytaliście i nareszcie będą. Ale nie będą to typowe wywiady, „zasiadane i gadane”. Za każdym razem będę wam pokazywać różnorodne miejsca i różnorodne sytuacje, w których znajdą się moi rozmówcy. Zadawane przeze mnie pytania również będą z kompletnie różnych bajek! Rozmówca musi odpowiadać szybko i spontanicznie. Dlatego program nazywa się PING-PONG i staram się od początku do końca robić go samodzielnie.

PHOTO: PAWEL WRZECION/MWMEDIA  MIEDZYZDROJE 03.07.2015  XX. FESTIWAL GWIAZD W  MIEDZYZDROJACH N/Z: JOANNA KORONIEWSKA EWA WOJCIECHOWSKA

FOT. PAWEŁ WRZECION/MWMEDIA

Nawiązałam współpracę z firmą HTC, która udostępniła mi do nagrań mojego cyklu swoją najnowszą i najmniejszą na świecie kamerę – RE. Jest wielkości błyszczyka do ust, dostępna w czterech różnych kolorach, a co ważniejsze, można nią filmować w biegu, na rowerze, w upale i w wodzie też. Można nią też robić zdjęcia, dodatkowo ma szerokokątny obiektyw i jest wodoodporna. Wytrzymałość baterii starcza na 100 minut filmu w jakości HD. Dodatkowe akcesoria pozwalają zamontować RE na kierownicy roweru, przypiąć do ubrania, przykleić do gładkiej powierzchni albo nawet przymocować do kasku.

CG_Green2014Sep25

 

CG_6V_Orange DSC_0889 DSC_8952Render IMG_9495

Moje zaproszenie na premierową partyjkę Ping-Ponga przyjęła Magdalena Różczka, z którą porozmawiałam o północy, tuż po uroczystym odsłonięciu dłoni w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach. Zapraszam na wywiad już jutro!

madzia

 

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz