OBIAD Z GWIAZDAMI DLA DZIECI

9. Noworoczny obiad z gwiazdami 2014

Jest taki  jeden zimowy dzień w roku, kiedy w sercu robi się bardzo ciepło jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Dobrą wróżką jest Verena Jarczyńska, pomysłodawczyni i fundatorka spotkania, która jest współwłaścicielką restauracji Jeff’s  wraz z Bogną Sworowską i jej agencją BiS. Dziewczyny już od 9 lat organizują Noworoczny Obiad z Gwiazdami dla Dzieci z Domów Dziecka. Miałam zaszczyt być prawie co roku na tym niezwykłym święcie dla dzieciaków i powiem wam, że atmosfera, jaka panuje na takim spotkaniu jest nieporównywalna z niczym. Miły dla ucha i oka rozgardiasz, strzelające balony , śpiewy i tańce, kolejki po autografy, których nikt nikomu nie odmawia i jedna wielka zabawa. Myślę, że wszyscy, którzy biorą udział w takim spotkaniu, mają świadomość, jak wielkie święto jest to dla tych dzieci i że coś takiego spotyka je tylko ten jeden raz w roku… Ale warto.

Tym razem do warszawskiego Jeffs’a przyjechało ich aż 300, autokarami z całej Polski. Obiad jest podawany przez gwiazdy i tylko wówczas można zobaczyć np.Mateusza Damięckiego podającego frytki, Jana Wieczorkowskiego rozlewającego sok czy Małgosię Sochę wygłupiającą się razem z dzieciakami. Wszystkie znane osoby obowiązkowo zakładają białe fartuchy i poza roznoszeniem jedzenia, rozdają też autografy i robią sobie zdjęcia z dzieciakami. Do jedzenia to, co wszyscy, a szczególnie dzieci uwielbiają: hamburgery, hot-dogi, frytki, pop-corn, wata cukrowa i cola. Wisienką na torcie wczorajszego spotkania był występ Natalii Kukulskiej wraz z Marcinem Wyrostkiem. Gdy zapytałam kilkoro dzieci, co podoba im się najbardziej, odpowiedź była jedna i taka sama: “Wszystko!”.  Ale poza obiadem i zabawą w Jeffs’ie, dzieciaki dostały jeszcze wory prezentów od sponsorów, ale przede wszystkim pojechały na spotkanie do Pałacu Prezydenckiego z panią prezydentową Anną Komorowską.

Całą imprezę prowadziła Bogna Sworowska, która ze skrzydełkami biedronki latała, biegała, mówiła, dziękowała, prosiła i jeszcze raz po stokroć dziękowała wszystkim za pomoc, za przybycie, za prezenty, za życzenia, za poświęcony czas. A ja tak sobie myślę, że w tym miejscu chciałabym w imieniu wszystkich wyrazić podziękowania dla Vereny i Agencji BiS!, za to, że co roku mają siłę, czas i chęci na organizację takiej imprezy. Dziewczyny, dziękujemy!!!

FOT. mwmedia

FOT. EPOKA

FOT. mwmedia

FOT. mwmedia

FOT. mwmedia

FOT. mwmedia

FOT. mwmedia

FOT. mwmedia

FOT. mwmedia

FOT. mwmedia

FOT. mwmedia

FOT. mwmedia

FOT. mwmedia

FOT. EPOKA

Noworoczny obiad z Gwiazdami dzieci z domow dziecka

FOT. EPOKA

FOT. EPOKA

FOT. EPOKA

FOT. EPOKA

 

 

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz