PING-PONG Z GRAŻYNĄ TORBICKĄ

IMG_7719

Nie chcecie wiedzieć, jak długo czekałam na wywiad z Grażyną Torbicką … Najdłużej! Ale na Torbicką mogę czekać choćby i 5 lat :-) W ostatnim roku o Grażynie było głośno jak nigdy wcześniej, bo nie jest to gwiazda, której zależy na jakiejkolwiek formie szumu medialnego. Ona raczej unika mediów plotkarskich jak ognia i przez ponad 30 lat pracy zawodowej udawało jej się to świetnie. A tymczasem, w marcu pożegnała się z Telewizją Polską, a już w kwietniu została pierwszą polską ambasadorką L’Oreal Paris.

Od 10 lat Grażyna Torbicka jest dyrektorem artystycznym Festiwalu Filmowego „Dwa Brzegi” w moim ukochanym miejscu na ziemi, Kazimierzu Dolnym. Z wielką przyjemnością wybrałam się tam na początku sierpnia, obejrzałam mnóstwo fantastycznych filmów (tutaj więcej o filmach) i nareszcie, (trochę cudem, bo Grażyna miała dokładnie 10 minut), udało mi się nagrać rozmowę z Grażyną. O tym jak się żyje bez telewizji i czy to możliwe, jak o siebie dba, że tak fantastycznie wygląda i co zamierza w przyszłości? Zapraszam na partyjkę Ping-Ponga do Kazimierza.

 

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz