PING-PONG Z SZYMONEM MAJEWSKIM

Zrzut ekranu 2016-01-29 o 13.15.21

Kto jest na tyle szalony, żeby zgodzić się na nagranie Ping-Ponga na balu? Tylko on jeden, jedyny – szalony i niepowtarzalny Szymon Majewski:-)  A było tak, że na balu Gwiazd Dobroczynności miałam zaszczyt wręczyć Szymonowi nagrodę w kategorii Społeczeństwo za odwagę włączenia się w tę jedną z najtrudniejszych kampanii społecznych w Polsce, medialne i fizyczne wspieranie zbiórki książek do bibliotek więziennych. Szymon po prostu poświęca swój czas i razem z więźniami czyta książki. Jak powiedział: Nie ma nic piękniejszego niż czytanie z więźniami Lokomotywy z podziałem na role.

gddd

Każdy, kto zna Szymona wie, że jest nieograniczonym niczym gadułą i zadanie mu choćby jednego pytania, jest dość trudne. Ale kilka najważniejszych pytań udało mi się zadać. Przy okazji Szymon zdradził mi, czy rzeczywiście otrzymał propozycję programu z TVP! Oglądajcie i bawcie się razem z nami:-))

P.S. Oczywiście, chodziło mi w wywiadzie o kultowy program „Wieczór z Alicją” Alicji Resich-Modlińskiej, w którym Szymon miał swój szalony „kącik wynalazcy”.

Zrzut ekranu 2016-01-29 o 13.14.38 2

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA WARSZAWA 23.01.2015 VII CHARYTATYWNY BAL GWIAZDY DOBROCZYNNOSCI N/Z: SZYMON MAJEWSKI

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA WARSZAWA 23.01.2015 VII CHARYTATYWNY BAL GWIAZDY DOBROCZYNNOSCI N/Z: SZYMON MAJEWSKI

 

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz