POCHWAŁA KOBIECOŚCI U JEMIOŁA

Pokaz kolekcji £ukasza Jemio³a - WYBIEG

Jadąc wczoraj wieczorem na kolejny pokaz Łukasza Jemioła, próbowałam sobie przypomnieć kiedy i w jakich okolicznościach usłyszałam o nim po raz pierwszy. Było to 4-5 lat temu, kiedy Ilona Felicjańska u szczytu popularności własnej oraz swojej fundacji „Niezapominajka“ zorganizowała jakąś imprezę w galerii Space, gdzie Łukasz do dzisiaj ma swój sklep. Pamiętam, że powiedziała do mnie: „A tu zobacz, wiszą rzeczy takiego młodego, bardzo zdolnego projektanta Łukasza Jemioła, ja go teraz wspieram, i zobaczysz, że on zrobi karierę“. No i miała rację „wróżka“ Ilona. Ale nie ona jedna była muzą i wsparciem dla projektanta. Pamiętam również Anję Rubik, która jako pierwsza zaczęła się pojawiać w kreacjach Jemioła, a nawet specjalnie na jego imprezę przyleciała kiedyś z Nowego Jorku. Teraz Łukasz wypracował już sobie taką markę, że nie potrzebuje wsparcia innych, bo jest samowystarczalny.

Jego najnowszy pokaz w studio telewizyjnym ATM był zachwycający w swojej prostocie, klasyczny, z subtelną muzyką w tle, która nie przeszkadzała w oglądaniu kolekcji, a jedynymi dekoracjami były delikatne snopy światła otulające modelki. Tym razem, Jemioł postawił na kobiecość w najbardziej wyrafinowanej formie: sukienki długie i krótkie, bardzo kobiece fasony, fałdy i plisy, ale przede wszystkim ten pokaz to pochwała koloru!!! Dzięki ci Łukaszu, bo bałam się, że projektanci widzą już tylko czernie i szarości. Na wybiegu u Jemioła była feeria barw: fuksja, czerwień, pomarańcz i cudowne lejące się złoto. Każda z pokazanych rzeczy nadawała się do noszenia natychmiast i na co dzień, no może poza kilkoma bardzo wieczorowymi sukniami nawiązującymi do stylu retro.

Mimo bardzo przestrzennej hali, pokaz sprawiał wrażenie kameralnego i zaczął się prawie punktualnie, co mnie mile zaskoczyło. Zobaczcie, kto się pojawił, a w następnym materiale zdjęcia kolekcji.

 

Fot. MWMEDIA

Fot. MWMEDIA

Fot. MWMEDIA

Fot. MWMEDIA

Fot. MWMEDIA

Fot. MWMEDIA

Fot. MWMEDIA

 

Fot. MWMEDIA

Fot. MWMEDIA

Fot. MWMEDIA

Fot. MWMEDIA

 

 

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz