POKAZ BIELIZNY ETAM – 3.MARCA, NA ŻYWO Z PARYŻA

basen

Już po raz drugi mam zaszczyt zaprosić was do oglądania wielkiego show na rozpoczynającym się wkrótce Fashion Week w Paryżu. W najbliższy wtorek, 3.marca o godz.21. zapraszam serdecznie do oglądania na ewawojciechowska.pl bezpośredniej transmisji z pokazu mody francuskiej marki Etam. Tegoroczny pokaz bielizny i strojów kąpielowych odbędzie się w wyjątkowym miejscu, bo na basenie luksusowego hotelu Molitor. Zobaczcie zapowiedź show!

Dodatkowo, co roku wyjątkową atrakcją show są występy muzycznych gwiazd, na żywo. W tym roku wystąpią: Snoop Dogg, Lillywood&The Prick, The Ting Tings, The Avener&Phoebe Kildeer and The Short Straws i Major Lazer.

MOLITOR PARIS BY MGALLERY - 7326paris-molitor-paris-367547_1000_560

Od wielu lat główną ambasadorką, a także projektantką marki jest słynna rosyjska modelka Natalia Vodianova. Poza nią, w pierwszym rzędzie na pokazie Etam zawsze zasiadają największe francuskie gwiazdy, m.in. Catherine Denevue, Emmanuelle Seigner. W ubiegłym roku była również nasza Małgorzata Bela, a na wybiegu królowała Magdalena Frąckowiak – pełna relacja tutaj.

Zapraszam serdecznie we wtorek od godz.21., relacja z pokazu na żywo z paryskiego basenu w hotelu Molitor.

frackowiak-lv-246-1024x756

 

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz