POLKI RZĄDZĄ NA POKAZIE W PARYŻU!

pari

Już po raz drugi zostałam zaproszona do Paryża na pokaz Etam. Ta francuska marka bielizny i strojów kąpielowych zawsze organizuje swoje pokazy w pierwszy dzień paryskiego tygodnia mody, zawsze w jakimś niezwykłym miejscu i zawsze z wielką pompą! Tak było i tym razem, a pokaz mogliście oglądać na moim portalu, na żywo. Od kilku już lat ambasadorką i projektantką (przynajmniej części kolekcji) jest rosyjska top-modelka Natalia Vodianova. Pewnie większość z was kojarzy jej historię współczesnego Kopciuszka, gdy mieszkała w Niżnym Nowogrodzie i sprzedawała warzywa na targu. W wieku 15 lat została odkryta przez paryskiego agenta i tak zaczęła się jej bajkowa kariera. Spotkałam Natalię na konferencji Etam na kilka dni przed jej 32 urodzinami i powiem, wam, że ta dziewczyna wygląda na połowę mniej. Naprawdę! Wygląda jak nastolatka, a jest matką trójki dzieci, w ciąży z czwartym!!! Gdyby ktoś o to nie zapytał, to trudno byłoby się domyślić. Poza tym, że jest piękna, jest też niezwykle miła, skromna i cierpliwa. Długo i spokojnie pozowała do zdjęć i udzielała wywiadów po konferencji. Opowiedziała też ciekawą historyjkę, jak bardzo lubi wspierać początkujące modelki, bo do dziś pamięta, kiedy sama stawiała pierwsze kroki w modelingu i zawsze mogła liczyć na Christie Turlington. Dlatego dziś ona również pomaga kiedy może, aczkolwiek ostatnio nie wiedziała czy się śmiać czy płakać, gdy podeszła do niej nastoletnia modelka i powiedziała: „Jesteś moją idolką, wieszałam twoje zdjęcia nad biurkiem, gdy miałam 6 lat!“. Myślę, że dla wielu ludzi, nie tylko modelek, Natalia może być idolką. Mimo, że mieszka w Paryżu i jest związana z milionerem Antoine Arnault, nie zapomniała skąd pochodzi i jest bardzo zaangażowana w akcje charytatywne i pomoc najbiedniejszym dzieciom w Rosji.

Ale wracając do pokazu:-) Odbył się w budynku Bourse de commerce i jak zwykle modelki chodziły do muzyki granej na scenie na żywo. Z wielką dumą przyznaję, że z 84 modelek bezdyskusyjnie najlepsza była nasza Magda Frąckowiak. Fantastyczne było również to, że z pierwszego rzędu oklaskiwała ją Małgosia Bela, siedząca tuż obok ikony francuskiego kina Catherine Denevue. Gwiazda co roku zaszczyca swoją obecnością pokazy Etam. W pierwszym rzędzie siedziała również inna gwiazda, powiedzmy częściowo związana z Polską, mianowicie Emanuelle Seigner, żona Romana Polańskiego. Zobaczcie zdjęcia gwiazd oraz kolekcji strojów kąpielowych i bielizny Etam.

 

Fot. Mat.pras.Etam

Fot. Mat.pras.Etam

Fot. Mat.pras.Etam

Fot. Mat.pras.Etam

Fot. Mat.pras.Etam

Fot. Mat.pras.Etam

Fot. Mat.pras.Etam

defile lv (8) defile lv (25) defile lv (60) defile lv (84) defile lv (100) defile lv (147) defile lv (150) defile lv (188) defile lv (202) defile lv (209) defile mc (100) defile mc (103) defile mc (106) defile mc (224) Magda Frąckowiak mc (101)

BEL_7442defile mc (229)defile lv (251)frackowiak lv (246)

 

Fot. Mat.pras.Etam

 

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz