POLSKA KANDYDATKA NA MISS ŚWIATA 2017

1 - Fot. Robert Kobyliński.

W tegorocznych wyborach Miss World reprezentować nas będzie piękna Magdalena Bieńkowska – Miss Polski 2015. W rankingach światowych piękności zbiera bardzo wysokie noty i znajduje się w czołówce kandydatek.

Biuro Miss Polski: Kiedy rozpoczyna się zgrupowanie Miss World?
Magdalena Bieńkowska: – Wylatuję do Chin 20 października, a finał konkursu odbędzie się 18 listopada w Sanya. W tym roku przygotowania kandydatek do gali finałowej będą trwały aż pięć tygodni.

Co każda kandydatka powinna przygotować?
– Przed konkursem, zanim rozpocznie się oficjalne zgrupowanie w Chinach musimy przygotować swoją wizytówkę, która jest jednocześnie pierwszą prezentacją kandydatki: zdjęcie portretowe, które jest oficjalnym zdjęciem w konkursie i kolejne dwa zdjęcia w sukni wieczorowej oraz w stroju sportowym. Dodatkowo trzeba jeszcze wysłać do organizatorów prezentację filmową. To moje pierwsze wyzwania ;-) Kolejne to odpowiednia garderoba na wyjazd, prezent z kraju przeznaczony na aukcję charytatywną oraz kilka przemówień, które będziemy miały okazję zaprezentować bezpośrednio podczas licznych imprez organizowanych podczas zgrupowania.

Miss World to piękne kobiety z całego świata i również akcje charytatywne o których wspomniałaś?
–  Od wielu lat ideą konkursu jest „beauty with a purpose”, więc kładziony jest nacisk nie tylko na wygląd dziewczyn, ale także na ich charakter, osobowość i ich działalność charytatywną. Mnie osobiście cieszy ten kierunek konkursu, bo liczy się całokształt.

Podczas finałowej prezentacji podczas konkursu Miss Świata ważnym momentem jest prezentacja kandydatek w sukniach wieczorowych. Jak będzie wyglądała Twoja suknia i kto ją zaprojektuje?
– Suknia będzie zaprojektowana przez wspaniałą kobietę – Violę Piekut. Miałam już przyjemność pracować z Panią Violą i wiem, że mogę jej zaufać. Suknia będzie podkreślała moją figurę, ale na razie nie mogę zdradzić więcej szczegółów.

Co jeszcze przed Tobą?
– Muszę przygotować swoją prezentację w stroju narodowym, opracować część taneczną prezentacji w stroju ludowym oraz ciągle kompletuję garderobę. Podczas zgrupowania odbywa się dużo spotkań o różnym charakterze i na każde takie wyjście muszę mieć inny strój. W sumie potrzebuję około 30 różnych kreacji. Dodatkowo biorę czynny udział w akcjach charytatywnych, w szczególności na rzecz promowania częstszego czytania od najmłodszych lat. Sprawia mi to dużą przyjemność i jest bardzo ważne w konkursie Miss World, gdyż dziewczyna, która wygra, jest twarzą wielu kampanii charytatywnych, organizowanych w różnych zakątkach świata. Już 24 września będę uczestniczyć w akcji „Bieg po Nowe Życie” –  sztafetowym marszu nordic walking z osobami z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji.
Obecnie w rankingu światowym konkursu, zajmujesz wysoką pozycję w ścisłym finale. Jak myślisz i jak czujesz? Czy masz szansę powtórzyć sukces Anety Kręglickiej z 1989 roku?
– W konkursie Miss World biorą udział najpiękniejsze dziewczyny z całego świata, o różnych typach urody i ciężko jest je pod tym kątem oceniać. Myślę, że liczy się również charakter, nastawienie dziewczyn i praca jaką wkładają w przygotowania i zgrupowanie. Pewnie też trochę szczęścia. Mogę obiecać, że dam z siebie wszystko a wszystkich proszę o trzymanie mocno kciuków!

Źródło – Biuro Miss Polski – B.O.

3 - Fot. Monika Piecha - Ziółkowska 4 - Fot. Monika Piecha - Ziółkowska2 - Fot. Monika Piecha - Ziółkowska.3 - Fot. Monika Piecha - Ziółkowska.

PIERWSZY WYWIAD Z MAGDALENĄ BIEŃKOWSKĄ ZARAZ PO ZDOBYCIU TYTUŁU MISS POLSKI W 2015 ROKU.

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz