POLSKA KANDYDATKA NA MISS UNIVERSE 2014

marcela

A jednak się udało! Nie będzie wstydu na konkursie Miss Universe! Mimo, że wybory Miss Polonia 2013 się nie odbyły, udało się znaleźć piękną i bardzo fajną dziewczynę, która będzie reprezentować Polskę na finale Miss Universe w tym roku. Nazywa się Marcela Chmielowska, ma 23 lata i studiuje na ostatnim roku prawa w Krakowie. Marcela prowadzi również sklep internetowy z sukienkami szytymi na miarę www.marcellina.eu  Wiadomość o jej nominacji ogłosiliśmy oficjalnie wczoraj podczas wyborów Miss Małopolski w Zakopanem, które miałam przyjemność współprowadzić. Marcela w 2011 roku zdobyła tytuł 1.vicemiss Małopolski, a potem w finale Miss Polonia, gdy koronę włożyła Marcelina Zawadzka, Marcela została 2.vicemiss Polonia.

FOT. BMP

„Propozycję wyjazdu na Miss Universe dostałam dosłownie kilka dni temu i nie ukrywam, że było to ogromne zaskoczenie. Bardzo się z tego cieszę i jestem dumna, że będę mogła reprezentować nasz kraj” – powiedziała mi Marcela. „W tej chwili zaczynam już przygotowania, szlifuję angielski, kompletuję garderobę, strój narodowy. Mam nadzieję, że uda mi się spotkać z Miss Polonią Pauliną Krupińską, żeby udzieliła mi cennych rad o samym zgrupowaniu i konkursie. Z dużym podziwem patrzyłam na to, jak fantastycznie Paulina prezentowała się w podczas finału Miss Universe Moskwie. Mój wyjazd traktuję również jako absolutnie niepowtarzalną możliwość poznania setki najpiękniejszych dziewczyn z całego świata i już nie mogę się doczekać! Jest to dla mnie duża niespodzianka, zwłaszcza dlatego, że nigdy nie byłam miss, zawsze byłam tą drugą albo trzecią.” (śmiech:-) – mówi Marcela. Tegoroczny finał Miss Universe nie ma jeszcze potwierdzonej daty ani miejsca. Mówi się, że prawdopodobnie odbędzie się na przełomie listopada i grudnia w Las Vegas. A za Marcelę już teraz trzymam kciuki i życzę jej powodzenia!!!

FOT. arturjankowski.com

FOT. sebastianmikita.com

FOT. sebastianmikita.com

FOT. arturjankowski.com

FOT. sebastianmikita.com

FOT. arturjankowski.com

FOT. BMP

IMG_1304 IMG_1296

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz