PREMIERA FILMU „WKRĘCENI”

wkrec

Nie ukrywam, że trochę się bałam wczorajszej premiery kolejnej polskiej komedii. Ale „Wkręceni” Piotra Wereśniaka okazali się naprawdę fajną komedią, a co najważniejsze – widownia cały czas wybuchała śmiechem. I myślę, że to jest najlepsza rekomendacja. Tylko dwie rzeczy są nie do końca zrozumiałe: jak zakładowego kucharza stać na balon, taki do latania oraz dlaczego śląski akcent bohatera granego przez Piotra Adamczyka zanika nagle, zaraz po wyjeździe ze Śląska? Ale może się czepiam?

W skrócie, akcja dzieje się wokół trzech zwolnionych z pracy przyjaciół (Piotr Adamczyk, Bartosz Opania i Piotr Domagała), którzy wyruszają do Warszawy na ostrą balangę pożegnalną, a następnie w skutek pomyłki zostają uznani za niemieckich inwestorów w Zamościu. Miasto przygotowało dla nich wielkie przyjęcie i wszyscy traktują ich tam jak półbogów. Wartka akcja, błyskotliwe dialogi, seria omyłek i kilka tekstów, które na pewno zapamiętacie z tego filmu. Wiadomo, że Adamczyk i Opania to klasa sama w sobie i ich przedstawiać nie trzeba, ale myślę, że serca publiczności (i moje również) podbił młody, bardzo przystojny aktor Paweł Domagała, który w filmie zasłynął małżonką Jadwigą oraz m.in.tekstem „Ej, chłopaki, z moją urodą do więzienia, to wiecie…” W zaskakującej roli pojawił się Kacper Kuszewski, znany przede wszystkim jako naczelny wdowiec i ojciec rodziny w „M jak Miłość”, tym razem zagrał lekko przygłupiego policjanta i poradził sobie świetnie. Równie znakomita w roli lokalnej dziennikarki była Kamilla Baar oraz Monika Krzywkowska w roli pani prezydentowej Zamościa, która ma dużą słabość do młodych chłopców. Podsumowując: na 6 punktów, przyznaję „Wkręconym” – mocne 5!

FOT. MWMEDIA

FOT. MWMEDIA

FOT. MWMEDIA

FOT. MWMEDIA

FOT. MWMEDIA

FOT. MWMEDIA

FOT. MWMEDIA

FOT. MWMEDIA

FOT. MWMEDIA

FOT. MWMEDIA

FOT. MWMEDIA

FOT. MWMEDIA

FOT. MWMEDIA

ZDJĘCIA Z PLANU FILMU „WKRĘCENI” – FOT. MTL Maxfilm

FOT. MTL Maxfilm

FOT. MTL Maxfilm

FOT. MTL Maxfilm

_MG_0010

FOT. MTL Maxfilm

 

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz