PRZEPRASZAM, ALE ZARAZ PUSZCZĘ PERFEKCYJNEGO PAWIA

roz

Wszyscy, którzy zaglądają na mój portal, wiedzą doskonale, że to miejsce pozytywnych wiadomości, a teksty krytyczne co prawda się zdarzają, ale bardzo, bardzo rzadko. Tym razem jednak, nawet mnie się przelało. Ludzie, ile można?! Ile jeszcze informacji na temat ślubu Rozenek-Majdan pojawi się w mediach??? Bo mam wrażenie, że powiedziano, oceniono, pochwalono, skrytykowano, pokazano już dosłownie WSZYSTKO, poza nocą poślubną państwa młodych. Ale wszystko przed nami!

W tym miejscu przyznaję i biję się w piersi, że sama dołożyłam swoją cegiełkę do tego medialnego szaleństwa wokół ślubów gwiazd, kiedy pracowałam w mediach komercyjnych. Pamiętajcie, że najlepsze show-bizowe newsy o gwiazdach, które sprzedają każdą okładkę to ślub, ciąża i rozwód. Chyba właśnie w tej kolejności, albo czasem odwrotnie. Kiedy byłam redaktor naczelną jednego z show-bizowych portali, akurat zdarzył się ślub Oli Kwaśniewskiej. Mam jednak nieodparte wrażenie, że o tym ślubie pisaliśmy przez kilka dni i temat w końcu się wyczerpał.

A jednak, w przypadku trzeciego ślubu państwa Rozenek-Majdan festyn weselny trwa już drugi tydzień i media kolorowe pokazują nam, że TEN ŚLUB jest po prostu studnią bez dna: temat nr jeden to suknia ślubna, co jest dla mnie zupełnie zrozumiałe, ale newsy pt. państwo R-M kupują obrączki, państwo R-M ostatni raz przed ślubem, państwo R-M pierwszy raz po ślubie, państwo R-M opowiadają o swoim ślubie, jak się państwo R-M bawiło na ślubie państwa R-M.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!

Pod względem publikacji w prasie i w internecie, to wydarzenie wygrało nawet ze ślubem Staraków-Woźniaków. Zupełnie się więc nie zdziwię, jeśli za chwilę powstanie osobny kanał tematyczny RM TV, który będzie dostarczał widzom codziennych wiadomości z życia Radzia i Małgoni. A, żeby była jasność, staram się nie zaglądać od kilku tygodni na portale plotkarskie, ale i tak te wszystkie informacje docierają do mnie za pośrednictwem Facebooka i linków wrzucanych przez znajomych. (Hm, może czas zweryfikować listę znajomych na FB ? ;-)

I pomyśleć, że jeszcze kilka lat temu, Małgorzata Rozenek była piękną, naturalną i wyjątkowo sympatyczną dziewczyną, którą spotykałam często w studio Dzień Dobry TVN, gdzie przychodziła komentować przede wszystkim tematy dotyczące wychowania dzieci. Dziś Małgorzata Rozenek zmieniła się w wykreowany od stóp do głów produkt marketingowy, który jest ekspertem od wszystkiego i wie wszystko na każdy temat i radzi wszystkim jak żyć, jak się urządzić, jak wyglądać, jak wyjść za mąż, jak wychować dzieci.
Małgosiu, radź sobie sama, albo radź Radziowi. Ja wysiadam. I życzę Wam dużo szczęścia, może wreszcie za zamkniętymi drzwiami.

 

 

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 1

    Dodaj komentarz