WIEMY KTO ZAPROJEKTOWAŁ SUKNIĘ IDY – AGATY TRZEBUCHOWSKIEJ NA OSCARY!!!

Agata Trzebuchowska

fot. instagram.com/andiefashionlover/

Na gali Oscarów 2015 Agata Trzebuchowska – tytułowa bohaterka „Idy”, pierwszego polskiego filmu w kategorii nieanglojęzycznej, który zdobył Oscara, wystąpiła w granatowej maxi kreacji z tkaniny rypsowej projektu polskiej marki Horror!Horror!

Sukienka została wybrana przez Agatę, spośród 13 modeli zaprojektowanych z myślą o tegorocznych Oscarach. “Współpraca z Agatą jest niesamowitym przeżyciem. Agata jest bardzo świadomą i wymagającą, młodą kobietą. Podobają się jej rzeczy klasyczne ale nieoczywiste. Jestem zachwycona finalnym efektem, sądzę że dla każdego projektanta ceremonia Oscarów jest wyjątkową chwilą. Bardzo się cieszę, że dzięki współpracy z Agatą mój projekt po raz kolejny pojawił się na czerwonym dywanie. IDA to niezwykły, autorski film i jestem bardzo dumna, że moja suknia towarzyszy odtwórczyni tytułowej roli na najważniejszej filmowej imprezie świata ” – mówi projektantka marki Natalia Olga Mikołajewska.

Filmowa ciotka Agaty Trzebuchowskiej, Agata Kulesza zdecydowała się na suknię projektu Macieje Zienia, tu zobaczycie jej zdjęcia.

Natomiast reżyser filmu Paweł Pawlikowski, odebrał Oscara w smokingu zaprojektowanym przez Tomasza Ossolińskiego.

11022946_412486595579582_232170474_n

Agata Trzebuchowska

fot. instagram.com/andiefashionlover/

horrorhorro_oscary1jpg horrorhorror_oscary horrorhorror_oscary2

Sukienka: Horror!Horror! www.horrorhorrror.pl

Opaska: Decolove
Biżuteria: YES
Torebka: Gino Rossi
Buty: Prima Moda

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 1

    1. Joanna pisze:

      Link do strony projektanta: http://horrorhorror.pl/ Wam nie działa, bo wrzuciliście jedno "r" za dużo ;)

      Lubię(0)Nie lubię(0)

    Dodaj komentarz