VII EDYCJA PLEBISCYTU GWIAZDY DOBROCZYNNOŚCI

nagrod-1024x1024

Ruszyła siódma już edycja plebiscytu na nagradzanie dobrych uczynków. Gwiazdy Dobroczynności to największa kampania medialna promująca działania społeczne i jedyny w Polsce plebiscyt publiczności promujący zaangażowanie społeczne osób publicznie znanych.

Dobroczynne Gwiazdy to osoby, które wykorzystują swoją popularność w słusznej sprawie – aby pomagać potrzebującym. Użyczają swojego wizerunku w kampaniach społecznych, zakładają fundacje i stowarzyszenia, angażują się w programy społeczne, są darczyńcami organizacji społecznych. W imieniu organizatorów, a także własnym, jako patron medialny plebiscytu, zapraszamy do składania wniosków: fundacje, stowarzyszenia,  firmy, menedżerów gwiazd oraz inne instytucje, z którymi w zakresie działalności dobroczynnej współpracują osoby znane.

Wypełniony wniosek (znajdziesz go tutaj) należy przesłać na adres e-mail: gwiazdy@filantropia.org.pl do 25 września 2015 roku.

Dlaczego warto nominować osobę znaną w Plebiscycie Gwiazdy Dobroczynności? 

• Nominując gwiazdę, dziękujesz jej za działania na rzecz innych!

• Wyrażasz poparcie dla osób, które poświęcają swój czas, umiejętności, wizerunek i fundusze na rzecz potrzebujących!

• Zachęcasz inne gwiazdy do działań dobroczynnych!

• Pokazujesz, że zależy ci na dobroczynności!

• Promujesz swoją organizację i jej działania!

Spośród nadesłanych zgłoszeń Kapituła Plebiscytu wybierze 25 najlepszych kandydatur, które następnie poddane zostaną głosowaniu publiczności. Kapituła przyzna również specjalną Gwiazdę Dobroczynności – Honorową Gwiazdę Dobroczynności dla kandydata, którego działalność społeczna zasługuje na specjalne uznanie.

Ogłoszenie wyników nastąpi podczas Balu Charytatywnego Gwiazd Dobroczynności, który odbędzie się 23.stycznia, tradycyjnie w hotelu Sofitel Victoria. Tytuł „Gwiazdy Dobroczynności” przyznawany jest w pięciu kategoriach: Edukacja, Zdrowie, Kultura, Ekologia i Pomoc Charytatywna.

Wszystkie informacje na temat nominowanych i nagrodzonych w poprzednich latach plebiscytu znajdziecie tutaj.

 

 

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz