W OBRONIE DUP OSOBISTYCH

20130827-142757.jpg

Fot. Facebook

 

Uwielbiam nasz show-biznes! Naprawdę! I piszę to bez cienia ironii. Ile radości, ile wzruszeń i ile zabawnych sytuacji nam dostarcza. Od kilku dni na przykład, wszystkie portale żyją waginą Natalii Siwiec. Na instagramie pojawiło się zdjęcie jej narządów, a dziś pani Siwiec wydała oficjalne oświadczenie, że to nie jest jej konto, w związku z czym, wagina również nie należy do niej. Ale czy to ma jakieś znaczenie? Czy to nie jest ta sama osoba, która od kilku dobrych lat rozbiera się w magazynach dla panów i pokazuje tam wszystko, czytaj: WSZYSTKO! Czy to przypadkiem nie ona błysnęła biustem na stadionie podczas meczu i tak została sławna? A teraz, oburzona wypisuje farmazony w stylu, że to jakaś „próba zdyskredytowania, umniejszenia godności i czci, a także spowodowania „niezdrowego” zainteresowania moją osobą“. Coooo?

Przyznam się też do czegoś! Pod koniec 2012 roku zrobiliśmy w serwisie Plejada ranking hitów i kitów roku. Na liście znalazła się Natalia Siwiec z podpisem: Od Miss Euro do Miss Odbytu. Wówczas dużą popularnością cieszyła się reklama kremu do wybielania z panią Siwiec. Zadzwonił do mnie jej mąż i manager (najgorsze możliwe połączenie w show-biznesie) i powiedział, że Natalia już nigdy nie udzieli wywiadu Plejadzie, bo czuje się urażona tym tytułem i czy ja w ogóle sobie mogę wyobrazić jak się czuje Natalia, jako Miss Odbytu?

Hm, no właśnie nie mogę sobie tego wyobrazić do dziś. Ale podpis zmieniliśmy:-)

Poniżej zamieszczam przezabawne oświadczenie Natalii Siwiec z jej oficjalnego fanpage na Facebooku, chyba, że pod jej konto na Facebooku też ktoś się podszywa?

„Informuję, że przedmiotowe zdjęcie nie należy do mnie, ponadto zostało upublicznione na profilach bez zgody ani wiedzy oraz jakiegokolwiek mojego udziału.
Zdjęcie, jak również komentarze umieszczone na portalu mają charakter fotomontażu, który ma na celu próbę zdyskredytowania, umniejszenia godności i czci, a także spowodowania „niezdrowego” zainteresowania moją osobą.
Powyższe godzi w sposób istotny w sferę psychiczną mojej osoby, co przedkłada się na mój stan zdrowia, a także jest niepotrzebne i społecznie szkodliwe.
Charakter zajścia jednoznacznie wskazuje, że twórca miał świadomość możliwości wystąpienia w/w okoliczności.

W związku z powyższym informuję, że zostaną podjęte czynności mające wyjaśnić przedmiotową sprawę, a także umożliwić ochronę moich dóbr osobistych“.

 

 

 

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz