WALKA O PIERWSZY RZĄD TRWA

Obraz 10.09.2013, godz. 13.20

Tradycji stało się zadość! Jak zwykle, po każdym pokazie w Polsce opinie są skrajnie różne. Począwszy od kolekcji, że wtórna, że nic nowego, że materiały słabe, innym za to bardzo się podobała, bo nowoczesna, kobieca, dobrze skrojona, na organizacji kończąc, bo ktoś nie miał miejsca, bo zajął mu jej ktoś. Uwielbiam te klimaty! Naprawdę! To jest właśnie nasz show-biz. Nasz własny, polski. Tu nikt się nie przejmuje, że siada na czyimś zarezerwowanym miejscu w pierwszym rzędzie, dyskretnie wciskając kartkę z nazwiskiem pod siedzenie i z poważną miną VIP siedzi dumny i blady. Byłam na setkach pokazów i zawsze jest ten problem. Niedawno pojawiła się nawet agencja specjalizująca się w usadzaniu gości „Black Tie“, którą prowadzi bardzo elegancki pan Michał, zawsze w garniturze, i z tego co widziałam, kiedy oni obsługują pokazy, zazwyczaj jest porządek. (To nie jest reklama). Z całym szacunkiem do pań hostess, ale usadzaniem gwiazd, celebrytów, dziennikarzy powinien zajmować się ktoś, kto naprawdę zna to środowisko. A bardzo często jest tak, że stoi sierotka Marysia z listą, przychodzi do niej np. Monika Olejnik, a sierotka ściskając w ręku listę, stęka: Przepraszam, jak nazwisko?

Widziałam wpis Joanny Jabłczyńskiej na jej Facebooku, gdzie wyżaliła się, że wyszła z pokazu Bohoboco, ponieważ nikt o nią nie zadbał, nie dopilnował, żeby znaleźć jej miejsce. Przykro, ale moim zdaniem Joasia miała wyjątkowego pecha, bo na pokazie Boho obsługa działała całkiem sprawnie. Niestety, problemem polskich pokazów są również ogromne opóźnienia i trzeba się przywyczaić do tego, że jeśli na zaproszeniu jest 20:30, to pokaz zacznie się o 21:30, albo i później. Ale paradoks jest taki: im później przyjdziesz, tym większa szansa, że na kartce z twoim nazwiskiem usiądzie już inny tyłek, a tobie pozostanie stanie. I nie jestem pewna, czy to się kiedykolwiek zmieni?

Co do pokazu i kolekcji Bohoboco, napiszę w następnym tekście, a teraz to, co lubimy najbardziej, czyli kreacje gwiazd. Było prosto, ale oryginalnie i czarno-biało, zupełnie tak, jak w starym kinie. Moim numerem jeden, podobnie jak na balu tvn, była Agnieszka Cegielska.

 

BOHOBOCO AW13-14 - Agnieszka Cegielska 42

Fot. mat.pras.

BOHOBOCO AW13-14 - Marieta Zukowska 12

Fot. mat.pras.

BOHOBOCO AW13-14 - Edyta Olszówka 32

Fot. mat.pras.

BOHOBOCO AW13-14 - Zosia Ślotała 02

Fot. mat.pras.

BOHOBOCO AW13-14 - Ewelina Rydzyńska 31

Fot. mat.pras.

BOHOBOCO AW13-14 -Dorota Williams 33

Fot. mat.pras.

Pokaz BOHOBOCO - goœcie

Fot. MWMEDIA

BOHOBOCO AW13-14 -Olga Bołądź 09

Fot. mat.pras.

Pokaz BOHOBOCO - goœcie

Fot. MWMEDIA

Amanda Streich w Marciano Guess

Fot. mat.pras.

Pokaz BOHOBOCO - goœcie

Fot. MWMEDIA

BOHOBOCO AW13-14 -Joasnna Horodyńska 27

Fot. mat.pras.

 

 

 

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz