WIELKI BAL GWIAZDY DOBROCZYNNOŚCI JUŻ 7.LUTEGO

bal-trio

Już za kilka dni, w sobotę 7.lutego, po raz szósty odbędzie się wielki bal Gwiazdy Dobroczynności w hotelu Sofitel Victoria. (Tak, wiem, tego samego wieczoru jest również Bal Dziennikarzy). Najważniejszym celem balu jest nagrodzenie osób publicznych, które wyjątkowo mocno są zaangażowane w pomoc charytatywną. Tutaj możecie zobaczyć pełną listę nominacji w pięciu kategoriach: Kultura, Ekologia, Edukacja, Zdrowie i Pomoc Charytatywna.

GDob

FOT. mwmedia

Z listy 25 nominowanych gwiazd to wy wybraliście te, których działalność zasłużyła na nagrodę. Podczas balu zostanie również przyznana nagroda honorowa oraz nagroda specjalna magazynu „Show”. Już od lat tradycją balu jest fakt, że patronat medialny nad wydarzeniem obejmują wszystkie trzy największe stacje telewizyjne: TVP, TVN i Polsat, a wieczór prowadzą trzy prezenterki z trzech różnych telewizji, w tym roku: Anna Popek (TVP), Paulina Sykut-Jeżyna (Polsat) i Agnieszka Cegielska (TVN).

bal-trio

Tradycyjnie na balu odbywa się również aukcja charytatywna, na którą przekazywane są bardzo cenne fanty. Poniżej tylko część z nich. W ubiegłym roku największe emocje podczas aukcji wzbudziła licytacja epizodu w serialu „Lekarze”. W tym roku natomiast „fanty” na aukcję przekazało aż trzech polskich prezydentów. Będzie można wylicytować pióro od Bronisława Komorowskiego, krawat od Aleksandra Kwaśniewskiego i oryginalny plakat „Sierpień 1980. Solidarność” podpisany przez Lecha Wałęsę. Dodatkowo licytowane będą: przejażdżka na prawym fotelu rajdówki z Tomaszem Kucharem, jednym z najlepszych polskich kierowców rajdowych, współprowadzącym program „K2 – kierowców dwóch” w TVN Turbo, lekcja gotowania z Ewą Wachowicz prowadzącą program kulinarny „Ewa gotuje”, znawczynią kuchni świata, mistrzynią kuchni polskiej. Licytowany będzie również dzień na planie najpopularniejszego polskiego serialu „M jak Miłość” w towarzystwie Mikołaja Roznerskiego. Tutaj możecie zobaczyć pełną listę fantów na aukcję. Wszystkie bilety na bal zostały już sprzedane, a całkowity dochód z aukcji i biletów jest przeznaczony na Fundusz Wieczysty Gwiazd Dobroczynności, który wspiera ważne projekty organizacji pozarządowych.

Tutaj możecie zobaczyć, jak wyglądał bal w ubiegłym roku.

grunwaldopak

FOT. mat.pras.

Dwurnik1

FOT. mat.pras.

image004

FOT. mat.pras.

Gniew_podpis

FOT. mat.pras.

kofta obraz

FOT. mat.pras.

Lewandowski koszulka

FOT. mat.pras.

Zestaw od marszałka z podpisem

FOT. mat.pras.

 

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz