WYBIERAMY GWIAZDY DOBROCZYNNOŚCI

nagrod

To już szósta edycja wielkiego plebiscytu dla znanych i lubianych, którzy wyjątkowo intensywnie i od wielu lat angażują się w działalność charytatywną. A ja po raz drugi mam zaszczyt objąć całą akcję patronatem medialnym oraz zasiadać w Kapitule konkursu. W tym roku jednak zmieniają się troszeczkę zasady głosowania, a raczej kategorie: Kultura, Edukacja, Zdrowie, Ekologia, Sport i Pomoc Charytatywna – to nowe kategorie w plebiscycie „Gwiazdy Dobroczynności”. Jak powiedział Paweł Łukasiak, pomysłodawca plebiscytu: Do tej pory kategorie konkursowe odnosiły się do rodzaju działalności. Od tego roku Tytuł „Gwiazdy Dobroczynności” przyznawany jest ze względu na obszar, w jakim charytatywnie działają Nominowani. Po pięciu latach prowadzenia Plebiscytu uznaliśmy, że taki podział kategorii jest bardziej przejrzysty i ułatwi organizacjom kwalifikację działalności osób znanych. Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce oraz magazyn SHOW czekają na wnioski do 17 października.

Organizacje pozarządowe, firmy, menadżerowie gwiazd mogą zgłaszać do plebiscytu gwiazdy, które z nimi współpracują i poświęcają swój czas m.in. na udział w akcjach charytatywnych, zbiórkach pieniędzy na szczytne cele czy apelowanie do oddawania 1% na rzecz potrzebujących. Wystarczy wejść na stronę www.gwiazdydobroczynnosci.pl i wypełnić wniosek.

zglosz0710713_768978903167437_3283890129733477497_n

W tym roku zostanie przyznana również nagroda specjalna Magazynu SHOW dla osoby, która wykazuje się działalnością społeczną zasługującą na szczególne wyróżnienie. Kapituła Plebiscytu przyzna również tytuł „Honorowej Gwiazdy Dobroczynności”.

Szczegółowe i najnowsze informacje o plebiscycie i działaniach dobroczynnych gwiazd na www.gwiazdydobroczynnosci.pl

Zobaczcie również, jak wyglądał plebiscyt zakończony uroczystym balem w hotelu Sofitel Victoria w ubiegłym roku – Gwiazdy Dobroczynności 2013.

gwiazdy_dobroczynnosci_laur_V_edycja_

Gwiazdy Dobroczynności 2013: Natalia Kukulska, Halina Benedyk, Bohdan Smoleń, Małgorzata Ostrowska- Królikowska, Magdalena Różczka (laureatka Honorowej Gwiazdy Dobroczynności), Małgorzata Socha (laureatka nagrody SHOW)

Gwiazdy Dobroczynności 2012: Martyna Wojciechowska, Agnieszka Cegielska, Jan Nowicki, Zespół VOLVER, Magdalena Różczka, Para Prezydencka Bronisław i Anna Komorowscy (laureaci Honorowej Gwiazdy Dobroczynności

Gwiazdy Dobroczynności 2011: Ewa Błaszczyk, Jerzy Dudek, Majka Jeżowska, Piotr Kupicha, Magdalena Różczka, Bożena Walter (laureatka Honorowej Gwiazdy Dobroczynności).

Gwiazdy Dobroczynności 2010: Anna Dymna, Małgorzata Kożuchowska, Jolanta Kwaśniewska, Agata Młynarska (laureatka Honorowej Gwiazdy Dobroczynności), Dorota Rabczewska (DODA), Reprezentacja Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn.

Gwiazdy Dobroczynności 2009: Ewelina Flinta, Ewa Gorzelak – Dziduch, Krzysztof Hołowczyc (laureat Honorowej Gwiazdy Dobroczynności), Olivier Janiak, Katarzyna Rogowiec, Ryszard Rynkowski.

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz