WYBIERZ GWIAZDY DOBROCZYNNOŚCI 2017

dobro

Rusza głosowanie na najbardziej społecznie zaangażowane osoby publiczne.

Osoby powszechnie znane zgłoszone do IX edycji Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności” pomagają innym zostając wolontariuszami, ambasadorami kampanii społecznych, wspierając organizacje pozarządowe i – co równie ważne – zachęcają innych do pomagania i stają się wzorem do naśladowania. Warto docenić ich starania. Trzy osoby spośród finalistów Plebiscytu otrzymają statuetkę oraz 5 tysięcy złotych dla wybranej przez siebie organizacji pozarządowej. Do 30 listopada na stronie www.glosowanie.gwiazdydobroczynnosci.pl można zapoznać się z opisami działań i oddawać głosy na społecznie zaangażowane gwiazdy.

Finalistami Plebiscytu w poszczególnych kategoriach zostali:

SPOŁECZEŃSTWO:

Joanna Brodzik, Anna Dereszowska, Krystyna Janda, Natalia Kukulska, Katarzyna Zielińska

ZDROWIE: 

Jakub Bednaruk, Bartek Jędrzejak, Joanna Koroniewska, Jacek MEZO Mejer, Ewa Minge

POMOC CHARYTATYWNA:

Ewa Chodakowska, Anna Czartoryska-Niemczycka, Robert Korzeniowski, Grażyna Wolszczak, Reprezentacja Artystów Polskich w piłce nożnej

Nominacje w Plebiscycie składały organizacje pozarządowe, firmy, menadżerowie gwiazd. Spośród nadesłanych zgłoszeń kapituła wybrała 15 finalistów, z których w drodze głosowania internetowego zostaną wyłonieni Laureaci. Ogłoszenie zwycięzców IX edycji Plebiscytu nastąpi 10 lutego 2018 r. podczas Balu Charytatywnego „Gwiazdy Dobroczynności”. Tego dnia dowiemy się również do kogo trafi Nagroda Specjalna Magazynu SHOW oraz Gwiazda Dobroczynności Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Kapituła Plebiscytu przyznała również Honorową Gwiazdę Dobroczynności, o tym kto zostanie jej laureatem poinformujemy na początku stycznia.

Gwiazdy2017

Każdego dnia na stronie www.gwiazdydobroczynnosci.pl  można oddać trzy głosy, po jednym w każdej kategorii i tym samym przybliżyć wybraną osobę do zdobycia tytułu „Gwiazdy Dobroczynności”.

„Gwiazdy Dobroczynności” to jedyny w Polsce plebiscyt publiczności i największa kampania medialna wspierająca i nagradzająca zaangażowanie społeczne osób znanych ze świata kultury, mediów, kina, sportu, internetu, które dzięki swojej rozpoznawalności mogą efektywniej pomagać potrzebującym. To również szansa dla organizacji pozarządowych współpracujących z gwiazdami na nagłośnienie ważnych problemów społecznych, promowanie swej działalności, znajdowanie partnerów i funduszy.

Ideą Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności” jest popularyzowanie działań społecznych osób publicznie znanych wykorzystujących swój potencjał dla dobra wspólnego. Pokazywanie działalności charytatywnej gwiazd w mierzalny sposób wpływa na postawy społeczne, przyczyniając się do wzrostu zainteresowania wolontariatem i filantropią.

Organizator Plebiscytu: Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce

Główny Partner Plebiscytu: SHOW – luksusowy magazyn w dobrym stylu

 

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz