WYNIKI KONKURSU ASUS I TY

konkurs

 

Niedawno ogłosiłam na moim portalu konkurs z ASUSEM, gdzie do wygrania były dwa kolorowe tablety.

Warunkiem wzięcia udziału było przysłanie odpowiedzi na pytanie: Z którą z polskich gwiazd chciałbyś się spotkać i porozmawiać i dlaczego właśnie z nią?

Moi drodzy, ilość waszych maili mnie przerosła, ale bardzo wam dziękuję za tak liczny udział! Nie ukrywam, że wraz z Asusem mieliśmy twardy orzech do zgryzienia, by wybrać dwie najciekawsze, najbardziej inspirujące odpowiedzi, ale w końcu się udało. Zwycięzcami zostali: KATARZYNA NOWATKIEWICZ i ARTUR BUGNO. Poniżej zamieszczam ich teksty i szczególnie gratuluję Arturowi, który napisał swoją odpowiedź wierszem. Ale tablety Asus Memo Pad HD7 to nie wszystko, co dla Was mam.

Kasiu, w imieniu Nataszy Urbańskiej zapraszam Cię na musical w 3D „Polita“, gdzie Natasza gra główną rolę, a Ciebie Arturze, w imieniu Anny Muchy zapraszam na „Single i Remiksy“ z udziałem Ani. Proszę Was również o przesłanie waszych adresów mailem.

 

Katarzyna Nowatkiewicz:

Polską gwiazdą, którą szczególnie podziwiam i mam do niej wielki szacunek, jest Natasza Urbańska. Oczywiście miałam okazję widzieć ją niejednokrotnie, ale chciałabym spotkać się z nią i dłużej porozmawiać, gdyż jest osobą naprawdę niesamowitą! Jest prześliczna, zdolna (nie znam innej osoby, która byłaby tak wszechstronna), a przy tym niespotykanie skromna, sympatyczna. Wyznacza sobie cel i konsekwentnie do niego dąży, nie poddaje się mimo krytyki i niemiłych słów, które możemy przeczytać na plotkarskich portalach. Wszystko, co osiągnęła, to tylko dzięki swojej ciężkiej pracy, uporowi, konsekwencji, nieustającemu samorozwojowi i pielęgnowaniu pasji! Na spektaklach daje z siebie wszystko, widać, że scena to jej żywioł!
 Tak jak wspomniałam, Natasza urzekła mnie także swoją skromnością, naturalnością, pokorą!! Nawet po całym dniu prób wygląda świeżo, promiennie i ma siłę by porozmawiać z fanami, pozować fotoreporterom czy udzielać wywiadów. Od ośmiu lat niezmiennie jej kibicuję i nie zmieni się to, trzymam za nią mocno kciuki i  wierzę z całych sił, że ta prawdziwa gwiada zostanie wreszcie doceniona!!! :)))

 

 

Artur Bugno

Bardzo chciałbym zaprosić na spotkanię Muchę Anię!

Marzę o tym w dzień i w nocy, teraz wezwę Ewę Wojciechowską do pomocy.

Pani Ewa często bywa na czerwonym dywanie, więc może któregoś razu zaprosi w moim imieniu Anię.

Ania piękną jest kobietą, przy tym niezłą jest żyletą.

W słowach nigdy nie przebiera, później niezła z tego jest afera.

Gdy prowadziła w Gdyni festiwal filmowy, niejeden krytyk dostał zawrotu głowy.

W kaszę nie da sobie dmuchać, za to ją cenię i mógłbym jej słuchać i słuchać.

Chciałbym, żeby mi opowiedziała, jak to było, gdy u Wajdy grała.

Moglibyśmy porozmawiać też o Liście Schindlera, a także o tym, jak wcielała się w „Prosto w serce” w boksera.

Tematów do rozmów mielibyśmy co niemiera, poza tym wydaje mi się, że ładna byłaby z nas para.

Niestety jej serce już zajęte, a nowe dziecko też poczęte.

Mimo wszystko zaprosiłbym ją na kolację i zaproponował coś ze szpinakiem, tylko muszę znaleźć restaurację z przewijakiem.

Jednak to wszystko tylko marzenie, a Ania Mucha wciąż wodzi mnie na pokuszenie.

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Czerwony Dywan i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz