JAK SIĘ ODCHUDZIĆ? JEŚLI KTOŚ CHCE…

20130826-151154.jpg

No, niestety, ale większość moich koleżanek, znajomych i przyjaciółek jest bez przerwy na diecie i każda z nich bardzo pilnuje swojej wagi. To może nadszedł czas na przełom? Przełom w odchudzaniu! Niedawno dowiedziałam się o tej metodzie i jak mi powiedzieli specjaliści, jest ona całkowicie bezpieczna. Jest to zabieg kriolipolizy wykonywany przy użyciu urządzenia medycznego. Polega on na nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej przez działanie niskiej temperatury, która wywołuje znaczny i trwały ubytek podskórnej tkanki tłuszczowej. Nie każdy ma czas na siłownię lub inną aktywność fizyczną (szczególnie młode mamy), nie każdy też może ze względów zdrowotnych uprawiać sport. Pierwsze efekty widać, po 2,3 tygodniach po zabiegu, jest to sprawa indywidualna i uzależniona od metabolizmu człowieka. Przy zastosowaniu się do zaleceń po zabiegu po upływie 6 tygodni można stracić nawet do 12 cm w obwodzie brzucha, a średnio ubytek kształtuje się od 4 do 9 cm. Zabieg jest w 100% bezpieczny, działając zimnem „uśmierca” się jedynie komórki tłuszczowe nie szkodząc innym tkankom i narządom. A co najważniejsze nie zostaje przekroczona bariera skóry, co ma miejsce przy chirurgicznych zabiegach odsysania tłuszczu, ingerujących silnie w organizm człowieka. Kriolipoliza przeznaczona jest dla osób posiadających nadmiar miejscowo skoncentrowanej tkanki tłuszczowej, np.: na brzuchu, w okolicach bioder, w dolnej części pleców, na udach, łydkach czy na ramionach.

Jak wygląda zabieg?

Na początku specjalista określa grubość tkanki tłuszczowej. Po dokonaniu pomiaru, na oczyszczoną skórę nakłada żel. Następnie w urządzeniu, które przypomina „odkurzacz” ustawia odpowiednie parametry i przykłada głowicę do miejsca zabiegu. Fałd skóry wraz z tkanką tłuszczową zostaje zassany do wnętrza głowicy i jest chłodzony przez określony czas (maksymalnie do 35 minut). Skutkiem zabiegu jest utrata od 25 do 45 proc. grubości warstwy tłuszczu. Pierwsze efekty będą widoczne po upływie 2 tygodni, ale na pełne rezultaty należy czekać 6 tygodni.

Zabiegi wykonują Gabinety „Przełom w Odchudzaniu”: Warszawa, Poznań, Gdańsk. Ambasadorką „Przełomu w odchudzaniu” została Odeta Moro-Figurska.

www.przełomwodchudzaniu.pl

Odeta_4a

_DSC0139

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Home, Uroda. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 2

  1. Panna pisze:

   Potwierdzam :) i polecam!! Pozdrawiam.

   Lubię(0)Nie lubię(0)
  2. Beata pisze:

   Ja przed wakacjami muszę się kilka kg odchudzić. Coś po zimie zostało mi więcej niż sądziłam ...:/ Jak rozpocząć odchudzanie? Znalazłam fajny artykuł na chudzianka.pl/chce-schudnac-5-kg-jak-sie-odchudzic wszystko o czym mówią brzmi naprawdę rozsądnie. Od poniedziałku ostro zaczynam się odchudzać!

   Lubię(0)Nie lubię(0)

  Dodaj komentarz