CHCESZ NAGRAĆ PŁYTĘ? ZGŁOŚ SIĘ DO IBISA!

ibis_logo_pl

Z początkiem września w hotelach z rodziny Ibis zabrzmi muzyka i to na bis! Wszystko za sprawą nowej kampanii „ibis. tu mieszka muzyka”. Muzyczny projekt Ibisa, którego ambasadorką została popularna wokalistka Sarsa ma zachęcić młodych twórców do zaprezentowania swoich umiejętności w konkursie i opublikowania swojego nagrania w sieci. Na potrzeby kampanii w jednym z warszawskich hoteli Ibis powstaje nawet studio nagraniowe, gdzie najlepsi konkursowi wykonawcy nagrają swoje utwory pod okiem znanych i cenionych producentów! Marzysz o karierze na scenie muzycznej?! Wystarczy się zgłosić!

sarsa2-349 R2 120

Muzyka wybrzmiewa we wnętrzach hoteli ibis na całym świecie i w różny sposób, zapewniając gościom nowe, ciekawe doświadczenia. W życie właśnie wchodzi projekt kameralnych koncertów podczas których nieznani, lecz obiecujący twórcy muzyczni zaprezentują swoją twórczość na scenie w hotelach ibis. Powstały nawet specjalne pokoje inspirowane muzyką, a w hotelowych przestrzeniach wspólnych goście mogą spróbować swoich sił jako DJ’e i sami wybierać odtwarzane utwory dzięki systemowi Jukebox by Deezer.

Poprzez kampanię „ibis. tu mieszka muzyka” hotele ibis nawiązuje też do długiej historii muzyki, która łączy się z podróżowaniem. Hotele są często przystankami w podróżach wielu artystów. To w nich powstawały hity „Satisfaction” grupy Rolling Stones czy „Smoke on the water” Deep Purple. One same też stawały się tematem kultowych piosenek takich jak „Hotel California” czy „Heartbreak Hotel”. Czerpiąc z tych kontekstów, marka chce przyciągać zdolnych artystów i pomóc im w stawianiu pierwszych kroków w branży muzycznej. W tym celu, w ramach projektu „ibis. Tu mieszka muzyka”, we wnętrzach warszawskiego hotelu ibis Ostrobramska powstanie studio, w którym laureaci konkursu nagrają swoje single.

„Myślę, że ten oryginalny pomysł nada hotelowi inspirujący, artystyczny klimat. Studio nagraniowe powstanie w hotelu ibis Warszawa Ostrobramska w drugiej połowie września. Na potrzeby projektu połączone zostaną dwa pokoje hotelowe. W jednym z nich znajdzie się reżyserka, w drugim – kabina nagraniowa. Wielu muzyków pisało swoje utwory w hotelach, my idziemy krok dalej i umożliwimy im również zrealizowanie nagrań.” – mówi Hanna Bernakiewicz, manager hoteli segmentu ekonomicznego dla Polski i Europy Wschodniej.

Sarsa, dzięki swojemu wyrafinowanemu wizerunkowi i oryginalnej muzyce, inspiruje wielu młodych twórców. Covery jej utworów zdobywają na YouTube’ie wielotysięczną publiczność. Wokalistka, korzystając ze swoich doświadczeń, pomoże teraz początkującym muzykom w rozpoczęciu profesjonalnej kariery scenicznej.

 sarsa1-161 R3 120-1

„Z chęcią przyjęłam propozycję wzięcia udziału w projekcie muzycznym, do którego zaprosiła mnie rodzina hoteli ibis. Nie jest tajemnicą, że konkursy muzyczne pomogły mi w postawieniu milowych kroków na mojej muzycznej drodze. Myślę, że będzie to świetna okazja dla młodych twórców, żeby pokazać swoje umiejętności szerszej publiczności, a potem spróbować sił w profesjonalnym studiu i na scenie. Tym, czego będę szukać wśród wykonawców będzie, obok talentu czy warsztatu, oryginalny styl i pomysł na siebie. Czekam z niecierpliwością na efekty.” – mówi Sarsa.

ibis_logo_pl

Za pośrednictwem platformy internetowej ibis.com/tumieszkamuzyka, która ruszyła już 5 września br., młodzi twórcy, zarówno soliści jak i zespoły, mogą wgrać w formie plików audio lub video próbki swoich nagrań. Akceptowane będą oryginalne kompozycje lub covery nagrane domową metodą. Na zamieszczone utwory internauci będą mogli głosować przez dwa tygodnie. Spośród trzydziestu nagrań, które zdobędą najwięcej głosów Sarsa wybierze pięć najlepszych. Autorzy najciekawszych wykonań zostaną zaproszeni na sesje nagraniowe w hotelu ibis Warszawa Ostrobramska, gdzie stworzono w tym celu studio nagraniowe. Tam ich single zostaną zarejestrowane przy wsparciu Dominika Buczkowskiego i Janka Bieleckiego, profesjonalnego duetu producenckiego, na co dzień odpowiedzialnego za produkcję hitów na potrzeby Universal Music.

Finaliści zaprezentują swoją twórczość na żywo w towarzystwie Sarsy podczas ekskluzywnego koncertu w hotelu ibis.

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Miejsca i smaki i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz