BĄBELKOWE BUTY

PicShells

 

Kiedyś na jednej z imprez zobaczyłam młodziutką aktorkę Olgę Kalicką w śmiesznych butach z kolorowych kulek. Pomyślałam wtedy, że na pewno przywiozła je z USA od jakiejś szalonej projektantki. Tymczasem okazało się, że za Bubble Shoes stoi pani politolog z Warszawy!

Karolina Skutela ma 27 lat, choć wygląda na 18. Skończyła politologię na UW i uniwersytecie w Transylwanii! Ale zdecydowanie dziewczyna nie poszła w politykę, tylko leci w kulki! Jak sama przyznaje, pomysł na bąbelkowe buty wziął się z pasji do jedzenia słodyczy. Pewnego dnia to jeden z cukierków m&m spadł przypadkowo na buta …i tak zaczyna się ta historia. Kolorowa kulka na bucie wyglądała na tyle interesująco, że kilka dni później powstał pierwszy prototyp. Dzisiaj Karolina ma już w ofercie kilkanaście modeli bąbelkowych szpilek, można też zamówić model indywidualny.

Bubble Shoes to szaleństwo na punkcie kolorowych puszystych kuleczek. To one, w przeróżnych kombinacjach zdobią buty wykonane z najwyższej jakości włoskich skór. Pomysł jest nowatorski w skali światowej, dlatego został opatentowany. Ozdobienie jednej pary Bubble Shoes zajmuje od 8 do 12 godzin. To bardzo precyzyjna, ręczna. Na jednej parze butów może się znaleźć nawet 1 000 kuleczek.

Lada dzień firma planuje wprowadzenie nowego modelu Bubble Shoes – będą to personalizowane balerinki. Dzięki systemowi magnesów umieszczonych na noskach butów, będzie można dowolnie wymieniać ozdoby, adaptując obuwie do stroju, bądź nastroju :)

Kilka polskich gwiazd już nosi kulkowe buty, ale marzeniem Karoliny jest, by założyły je również Rihanna, Jessy J., czy Dita von Teese. Projektantka wysłała do nich buty, więc pozostaje nam trzymać kciuki, by się w nich pokazały. A jak wam się podobają bąbelkowe buty?

13

00

03

 

07

10

15

20

14

06

01

545246_10151669862958016_1618045735_n 2

fot. mat.pras.

 

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Moda i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz