FRESH FACES POLAND 2015

OLAP

Aleksandra Przybyła – zapamiętajcie to nazwisko! Bo być może niedługo ta osiemnastolatka podbije światowy rynek mody. Ola wygrała właśnie pierwszą polską edycję konkursu „Fresh Faces Poland”, którą zorganizowała Maggie Haese wraz z jej międzynarodową agencją MAGTEAM MODEL MANAGEMENT.

IMG_3045

FOT. EW

„Fresh Faces” to międzynarodowy, internetowy konkurs dla modelek, który po raz pierwszy zorganizowano w 2010 roku, w Barcelonie. Marzący o karierze modela i modelki wysyłają swoje zdjęcia na stronę internetową. Następnie, wybranych zaprasza się na castingi, gdzie oceniają ich ludzie z branży mody. W pierwszej polskiej edycji, do konkursu zgłosiło się aż 418 modelek i 113modeli. We wrześniu w hotelu Marriott w Warszawie odbył się półfinał konkursu „Fresh Faces Poland”, w czasie którego spośród 168  uczestników wybrano 16 finalistek. I to właśnie ta finałowa szesnastka zaprezentowała się na uroczystej gali w Wilanowie.
W jury zasiedli polscy i zagraniczni specjaliści z branży: przewodnicząca jury Maggie Haese – Prezes agencji Magteam Model Management i „Fresh Faces Poland 2015″, Trecey Cunningham – dyrektor działu New Faces jednej z największych agencji modelek na świecie – ELITE, Valeria De Luca – przedstawiciel Model Management (właściciela konkursu Fresh Faces Worldwide), Dominik Masny oraz Francesca Tassinari – przedstawiciele jednej z największych agencji modelingowych w Mediolanie – 2morrow Models, projektanci Eva Minge i Bartosz Malewicz, Alexa Łuczak – topmodelka MAGTEAM i (i moja specjalna korespondentka z Japonii), Rozalia Mancewicz – Ambasadorka „Fresh Faces Poland 2015″ oraz aktor Marek Wysocki.

PHOTO: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA 01.10.2015 WARSZAWA GALA FINALOWA FRESH FACES 2015 N/Z: ROZALIA MANCEWICZ

PHOTO: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

3

FOT. mat.pras.

6 14-1

13

FOT. mat.pras.

FOT. mat.pras.

Podczas finałowej gali tytuł Fresh Faces Poland 2015 zdobyła 18-letnia Aleksandra Przybyła. Wkrótce poleci na międzynarodowy finał do Barcelony, gdzie będzie reprezentować Polskę wśród modelek z 30 innych krajów. Aleksandra zdobyła też inne nagrody i tytuły – Fresh Face 2015 Foto – sesja zdjęciowa w magazynie „WOMENS HEALTH”, iPod od firmy APPLE, pierścionek z brylantami z DIC Diamonds International Corporation i kosmetyki marki REVLON. Konkurs to również akcja społeczna, ponieważ modelki przekażą 1% swoich zarobków na  fundację „Dobry Duszek”.

1DRO0550_magteam 1DRO0451_magteam 1DRO0137_magteam 1DRO0001_magteam_bw1DRO0644_magteam

Finalistki konkursu prezentowały się w kolekcji Femmestage by Eva Minge, kostiumach kąpielowych Esotiq i kreacjach Bartosza Malewicza. Widzowie mieli okazję wysłuchać koncertu Marcina Czyżewskiego, znanego z The Voice of Poland, a także zobaczyć namiętne tango w wykonaniu Anny Głogowskiej i Rafała Maseraka.

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Moda i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz