GARNITUR W KRATKĘ OD NEVER EVER

garn

Garnitury kocham miłością pierwszą! Zdecydowanie bardziej niż sukienki. Bo są dobre na każdą okazję i właściwie nie potrzebują żadnych dodatków. Po prostu zakładasz i jesteś gotowa do wyjścia. Odwiedziłam niedawno otwarty, pierwszy butik marki Never Ever, na Wilczej 3 (róg Mokotowskiej) i tam znalazłam świetny garnitur. Dzięki swojej dwurzędowej marynarce bardzo nawiązuje do lat.80, kiedy taki krój był obowiązkowy. I taka kratka również. Do dwurzędowej marynarki zdecydowanie lepiej wyglądają obcisłe i proste spodnie-cygaretki, niż szerokie z kantem, przynajmniej w moim przypadku.

Mam nadzieję, że garnitur wam się spodobał, bo razem z Never Ever mamy dla was konkurs na Instagramie. Wybierzcie swoje najlepsze stylizacje „w kratkę” i oznaczcie zdjęcie @nevereverbrand oraz #effiever. Na zdjęcia czekamy do wtorku, 10.lutego, do godz.20. Do wygrania: bluza, szal+rękawiczki oraz czapka+rękawiczki z Never Ever.

_ANT1694

FOT. Jarosław Antoniak

_ANT1718

FOT. Jarosław Antoniak

_ANT1732

FOT. Jarosław Antoniak

_ANT1987

FOT. Jarosław Antoniak

_ANT2000 _ANT2006

_ANT1840

FOT. Jarosław Antoniak

_ANT1938

_ANT2048 _ANT2077 _ANT2121

FOT. JAROSŁAW ANTONIAK

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Moda i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz