HELENA NOROWICZ W NOWEJ KAMPANII BOHOBOCO

BOHOBOCO_AW15_WEB-08

Helena Norowicz, 81-letnia aktorka, po raz drugi została twarzą jesienno-zimowej kampanii duetu BOHOBOCO, czyli projektantów Michała Gilberta Lach oraz Kamila Owczarka. Jak zaznaczają projektanci, udział Heleny Norowicz w sesji ma podkreślać ich filozofię na temat uniwersalności mody: „Poprzednio staraliśmy się udowodnić, że piękno nie zna wieku. Konsekwentnie realizujemy tę tezę. Tym razem całą uwagę skupiamy na pani Helenie. Jej charyzma i wrodzona klasa doskonale oddają styl kobiety BOHOBOCO.” Sama Helena Norowicz potwierdza, że współpraca z BOHOBOCO układa się doskonale: „Dzień na planie z tak profesjonalnym zespołem to czysta przyjemność. Panowie projektanci doskonale rozumieją potrzeby kobiety – dzięki nim czułam się piękna i pewna siebie.”

Autor sesji, uznany fotograf Mateusz Stankiewicz, po raz pierwszy współpracował zarówno z marką BOHOBOCO, jak i panią Heleną Norowicz. „To prawdziwa artystka. Zachwyciła mnie swoją swobodą przed obiektywem, niezwykłą cierpliwością i poziomem komunikacji z idealną dawką humoru i ironii. Z męczącej pracy pani Helena czerpała tyle energii i radości, że udzieliło się to całej ekipie. To moja bohaterka, jedna z najbardziej wyrazistych osób, które kiedykolwiek fotografowałem.”

Współczesny minimalizm w połączeniu z retro kobiecością, czyli najnowsza kolekcja BOHOBOCO na jesień i zimę 2015, to niebanalne połączenia tkanin, subtelna kolorystyka oraz inspiracje rodem z lat 40. i 70.

Kolekcja BOHOBOCO jesień – zima 2015 łączy w sobie dynamiczne cięcia z męskich marynarek oraz garniturowe detale z lekkimi muślinami, kaszmirami, moherami oraz dodającymi charakteru futrzanymi elementami. Bogactwo kontrastujących tkanin połączone zostało ze stonowaną kolorystyką, w której pudrowe róże przeplatają się z błękitami i szarościami, a całą kolekcję rozświetlają srebrne i złote sylwetki.

BOHOBOCO_AW15_WEB-01 BOHOBOCO_AW15_WEB-02 BOHOBOCO_AW15_WEB-03 BOHOBOCO_AW15_WEB-04 BOHOBOCO_AW15_WEB-05 BOHOBOCO_AW15_WEB-06 BOHOBOCO_AW15_WEB-07 BOHOBOCO_AW15_WEB-08 BOHOBOCO_AW15_WEB-09

Modelka – Helena Norowicz

Fotograf – Mateusz Stankiewicz, AF Photo

Stylizacja – BOHOBOCO

Stylizacja włosów – Piotr Wasinski Van Dorsen Talents/ Magda Brojak

Make up – Iza Wójcik Van Dorsen Talents

Scenografia – Ania Tomczyńska

Stylistka paznokci- Monika Skalska

Produkcja- Ewelina Spólna Evolution PR

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Moda i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz