H&M HOME

9513_w8_Press_05

Kiedy w lipcu wybrałam się na prezentację nowej kolekcji H&M w apartamencie hotelu H15, byłam przygotowana na obejrzenie jesiennych sukienek i płaszczy marki. Tymczasem, poza ciuchami, dziewczyny z H&M zaprowadziły mnie do specjalnego pokoju urządzonego w całości meblami i dodatkami z absolutnie nowej kolekcji Home, która pojawi się w sprzedaży już jesienią.

Każdego sezonu będzie można znaleźć poduszki, narzuty na łóżko, pościel czy ręczniki, a także produkty dekoracyjne, takie jak szklane wazony, drewniane tace, ceramika czy nakrycia stołowe.

Tej jesieni, w kolekcji H&M Home szczególne ważny jest elegancki i pełen dramatyzmu styl Vintage Bohemia, wzbogacony barokowymi nadrukami na poduszkach i pościeli. Miłośnikom bardziej przytulnych wnętrz spodobają się zasłony, obrusy i ręczniki w motywy roślinne i kwiatowe, a także akcesoria łazienkowe ze wzorem barwnej koronki.

W ofercie H&M Home dostępna jest także pełna kolekcja dla dzieci oraz linia produktów dla noworodków, wykonana z bawełny organicznej.

Linia H&M Home będzie dostępna od września 2013r. w istniejących i nowo otwieranych sklepach w: Nowym Sączu, Gdyni, Poznaniu, Krakowie i Warszawie.

9513_w8_Press_03

Fot. mat.pras.

9513_w8_Press_01

Fot. mat.pras.

9513_press_life_14

Fot. mat.pras.

9513_press_life_13

Fot. mat.pras.

9513_press_life_06

Fot. mat.pras.

9513_press_life_05

Fot. mat.pras.

9513_press_life_02

Fot. mat.pras.

9513_press_life_08

Fot. mat.pras.
Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Moda i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 1

    1. Joanna pisze:

      Poduchy, butelkowe wazony i drewniana skrzynia szczegolnie wpadly mi w oko.

      Lubię(0)Nie lubię(0)

    Dodaj komentarz