JESIENNA KOLEKCJA ECHO 2016

cznik pocztowy-1

Polska marka ECHO tradycyjnie już zachwyciła nową kolekcją na jesień. Wiem, co piszę, bo noszę te ubrania od lat i zawsze wzbudzają zainteresowanie:-) Nowy sezon według Echo będzie właśnie w kolorach jesiennych liści, ale nie zabrakło także duetu doskonałego, czyli bieli i czerni, który sprawdza się zawsze. Do tego dochodzą kolory, które zdominowały ten sezon na światowych wybiegach: 50 shades of grey, aksamitny granat, szmaragdowa zieleń czy też delikatny beż.
Tym, co wyróżnia każdą kolekcję Echo są oryginalne wzory. Jednym z ulubionych motywów tej jesieni jest subtelny, graficzny motyw pelikanów, który nadaje ubraniom wysublimowany i jednocześnie wyrazisty charakter.

W tym sezonie odnajdziecie w Echo także interpretację jednego z dominujących trendów na jesień/zima 2016/17, a mianowicie męskiego stylu, czyli garnitur w różnych odsłonach – od klasycznych prostych spodni i kojarzących się z francuskim szykiem cygaretkami aż po cullotes. Między innymi właśnie dlatego, sesja zdjęciowa nowej kolekcji musiała się odbyć na ulicach Paryża. Zobaczcie:-)

cznik pocztowy-14 cznik pocztowy-19 cznik pocztowy-22 j lookbook_a5_rgb lookbook_a5_rgb3 lookbook_a5_rgb4 lookbook_a5_rgb5 lookbook_a5_rgb8 lookbook_a5_rgb9 lookbook_a5_rgb11 lookbook_a5_rgb16 lookbook_a5_rgb19 Zacznik pocztowy-2 Zacznik pocztowy-12 Zacznik pocztowy-17 Zacznik pocztowy-21 Zacznik pocztowy Zaznik pocztowy-7 Zaznik pocztowy-8 Zaznik pocztowy-10 Zaznik pocztowy-11 Zaznik pocztowy-24 Zcznik pocztowy-9 Zcznik pocztowy-23 Zcznik pocztowy-25 Zznik pocztowy-16

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Moda i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz