JESIENNY VICHER JEST TAŃCEM

IMG_www.s4719p

Kolekcja Vicher na jesień/zimę jest inspirowaną wielką miłością do tańca klasycznego – baletu. Kochamy i uwielbiamy balet zarówno klasyczny, jak i współczesny. Do dziś pielęgnujemy w sobie wspomnienia z pierwszego przedstawienia baletowego , na który zabrała nas mama. Piękny budynek opery, scena, muzyka i niewyobrażalnie cudowne stroje. Nasza najnowsza kolekcja PORT DE BRAS, jest reminiscencją tych doświadczeń,  jak i najbardziej zmysłowych elementów baletu. Port de bras jest szkołą tańca rąk. Należy pamiętać, że balet to też symetria, geometria oraz powtarzalność. Tysiące razy baletnice ćwiczą określone sekwencje. Ta doprowadzana do perfekcji powtarzalność ruchów stała się również naszą podstawą do wprowadzenia w kolekcji plisowań, które odzwierciedlają ten doskonały rytm ORAZ PEWNYCH FORM GRAFICZNYCH niewidocznych na pierwszy rzut oka, ale widocznych w krojach, printach, czy elementach garderoby – opowiadają siostry Wicher.

Więcej o siostrach Wicher znajdziecie tutaj :-)

Kolekcja Port de Bras  jest wyrazem  wszelkich emocji zawartych w tańcu baletowym, a które dla Was zrealizowałyśmy w zamaszystych sukienkach, spódnicach szytych z koła, falbanach związanych z tańcem, a także  militarnych akcentach w płaszczach, kaszmirowo-welurowych garniturach, swetrach wyrażających dynamikę tańca. Kolory pastelowe przełamałyśmy formą, z jednej strony nowoczesną, ale i kobiecą. Z kolei mocniejsze jesienne szlachetne barwy to nasz hołd w kierunku baletu współczesnego i naszych ukochanych choreografów. Jest mocniej, dosadniej ale wciąż z podszyte nutą eteryczności.

Kolekcję popełniłyśmy w jedwabiach, delikatnych tkaninach połączonych z cudownie miękkimi wełnami, kaszmirach, welurach, jak i futrach wykorzystanych w elementach.
Nasze modowe DNA odnajdziecie w formach, które dają poczucie wolności, radości, nonszalancji, a przede wszystkim wolności i kobiecości. Nasza Balerina jest perfekcyjna na scenie, ale najbardziej zjawiskowa jest wtedy,  kiedy gasną światła. Bo w tańcu nie chodzi o jak się poruszasz, ale o to co Cię porusza, i taka też jest nasza kolekcja PORT DE BRAS.

IMG_www.s4835p IMG_www.s4963p IMG_www.s4963pion IMG_www.s5148p IMG_www.s5253 IMG_www.s5570 IMG_www.s5591 IMG_www.s5663 IMG_www.s5731 IMG_www.s6038p IMG_www.s6180 IMG_www.s6294 IMG_www.s6393 IMG_www.s6602 IMG_www.s6717 IMG_www.s6748pion IMG_www.s6874 IMG_www.s6896pion IMG_www.s6898IMG_www.s4316

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Moda i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz