JUŻ SĄ! MOJE TOREBKI EFFI BAG !!!

effibag

EFFI BAG – KRÓTKA HISTORIA JEDNEJ TOREBKI

Historia zaczęła się w sierpniu 2014 w Zakopanem. Na jednej z imprez poznałam właścicieli firmy skórzanej Metozzi. Usłyszałam od nich, że jeśli chciałabym, żeby uszyli specjalnie dla mnie jakąkolwiek torebkę, to nie ma problemu!

Dopiero po kilku miesiącach od naszego pierwszego spotkania pomyślałam, że to świetny pomysł i że skoro panowie obiecali, że mogą zrobić torebkę jakąkolwiek sobie wymarzę, to dlaczego nie?!

IMG_3480

Inspiracją dla powstania mojej torebki był styl lat 70. Uwielbiam dzwony, frędzle, koturny i bluzki haftowane w kwiaty. Do dziś pamiętam też dokładnie torbę mojej mamy z lat 70. – w kształcie podkowy, zapinana na proste zapięcie, bez żadnych ozdób, idealna na co dzień, by pomieścić w niej wszystko i pasująca do wszystkiego. Tak powstała Effi bag. Torba mojej mamy była w kolorze gorzkiej czekolady, ja postanowiłam dać tej torbie nowe życie i nowe kolory.

Effi bag jest wykonana ze skóry bydlęcej sprowadzanej z Włoch (skóra jest dwustronnie malowana) i na razie dostępna w pięciu kolorach: zielonym, szarym, rudym, malinowym i granatowym. Możecie ją obejrzeć i kupić na stronie sklepu internetowego metozzi.pl

IMG_3455 IMG_3463 IMG_3465 IMG_3477 IMG_3494

Przez kilka miesięcy testowałam kilka prototypów torebki, w różnych kolorach, po to, żeby sprawdzić, czy torebka pomieści wszystko co najważniejsze, czy ma odpowiednio dużo kieszonek i czy jest wygodna w noszeniu? No i cóż mogę powiedzieć? JEST! Testowana przez bardzo wymagającą klientkę, czyli mnie, Effi bag zdała egzamin!

troby

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA "Z mπdrπ decyzjπ Ci do twarzy"

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

PHOTO: ANDRASZ SZILAGYI/MWMEDIA WARSZAWA 25.09.2015 KONFERENCJA PRASOWA FILMU PT. 7 RZECZY, KTORYCH NIE WIECIE O FACETACH N/Z: EWA WOJCIECHOWSKA

PHOTO: ANDRASZ SZILAGYI/MWMEDIA

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA WARSZAWA 07.10.2015 PREMIERA KSIAZKI JERZEGO ANTKOWIAKA PT. ANTKOWIAK. NIEGRZECZNY CHLOPIEC POLSKIEJ MODY N/Z: EWA WOJCIECHOWSKA

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

W pierwszej serii zdecydowaliśmy się na pięć kolorów Efii Bag. A potem…zobaczymy:-)

effi5-kopia

 

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Moda i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz