KOSMICI, STAR TREK, SEKSMISJA 2

metal

To podobno najgorszy koszmar każdej kobiety. Inna kobieta na tym samym przyjęciu ubrana w identyczną lub podobną kreację. Przeżyłam właśnie takie kosmiczne spotkanie na pokazie Gosi Baczyńskiej. Ale zamiast rozpaczy i darcia szat, śmiałyśmy się z koleżanką Kasią Zielińską do łez. I śmiejemy się z naszych metalicznych stylizacji do teraz. Sami przyznacie, że to nie jest często spotykany materiał na imprezach, więc prawdopodobieństwo, że ktoś pojawi się od stóp do głów w sreberku jest bliskie zeru. A jednak! Różnica między naszymi kreacjami była tylko taka, że Kasia miała na sobie dwuczęściowy strój (spódniczkę i marynarkę) zaprojektowany przez Joannę Przetakiewicz z La Manii, ja natomiast jednoczęściowy płaszcz lub sukienkę, (można nosić w zależności od nastroju:-). Od dawna jestem zachwycona projektami młodej, zdolnej Moniki Robaszewskiej, która stworzyła markę Harmnni, a ten właśnie srebrny płaszcz miałam upatrzony od dawna na specjalną okazję. No i nadeszła. Ale dzięki tej stylizacji godnej działu „Genetix”, ilu rzeczy ja się dowiedziałam, ha! Najbardziej rozbawił mnie tekst, że prezentujemy styl rosyjski! Hm, ja jednak doskonale pamiętam świetną, metaliczną kolekcję płaszczy Burberry na wiosnę/lato 2013, która stała się początkiem tego trendu. Ale może coś przeoczyłam?;-) Spośród wielu komentarzy, że wyglądamy jak: kosmitki, hostessy, czy też „urwałyśmy się” prosto z planu „Star Treka” lub „Seksmisji”, bardzo podobała mi się ta uwaga: „W hucie przy piecu na jednej zmianie stały … wku…o.e, bo nie zdążyły się przebrać do słitfoci”. Autorowi „Browaryr” przyznaję …sreberko ;-)

Pokaz Gosi Baczynskiej - GOSCIEPokaz Gosi Baczynskiej - GOSCIEPokaz Gosi Baczynskiej - GOSCIEPokaz Gosi Baczynskiej - GOSCIEPokaz Gosi Baczynskiej - GOSCIEPokaz Gosi Baczynskiej - GOSCIE

FOT. EPOKA

 

 

ZDJĘCIA: MWMEDIA

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Moda i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 2

  1. Przemysław pisze:

   Panie Ewo kreacja koleżanki to chyba La Mania, nie wydaje mi sie by Gosia Baczyńska bawiła sie w total looki ze srebrnej skóry ;)
   pozdrawiam jak zawsze!

   Lubię(0)Nie lubię(0)
  2. Aaaaaa, rzeczywiście ma pan rację! Chociaż w poprzedniej kolekcji Gosi były takie metaliczne looki, stąd mój błąd. http://ewawojciechowska.pl/czerwony-dywan/queen-of-the-night-pokaz-baczynskiej/
   Dziękuję za czujność, już poprawiam. Pozdrawiam, ewa

   Lubię(0)Nie lubię(0)

  Dodaj komentarz