MARTA ŻMUDA TRZEBIATOWSKA PROJEKTUJE

moh7

Marta Żmuda Trzebiatowska zaprojektowała kolekcję wspólnie z marką MOHITO i tak powstała Exclusive Collection – wyjątkowo kobieca i nonszalancka.

 Bardzo byłam ciekawa, co zaproponuje/zaprojektuje Marta Żmuda Trzebiatowska, bo od początku śledzę jej karierę i przy okazji jej stylizacje i podoba mi się coraz bardziej. Pamiętam jej początki w show-biznesie, gdy zaczynała karierę od roli w „Magdzie M.” Wtedy też stawiała pierwsze kroki na imprezach i można powiedzieć, „raczkowała” w poszukiwaniu własnego stylu. Dziś to rasowa kobieta z ogromnym wyczuciem. Ubiera się świetnie, zarówno na czerwony dywan, jak i na co dzień. Niedawno spotkałam ją na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, gdzie miała na sobie piękne, zwiewne suknie od Natalii Jaroszewskiej, idealne nad morze. Potem bawiłyśmy się razem na wieczorze panieńskim, gdzie Marta zaprezentowała się w stroju pin-up girl, z chustką we włosach i też wyglądała zjawiskowo. Z niecierpliwością więc, czekam na jej pierwszą kolekcję dla Mohito, która pojawi się w sklepach już w połowie września.

– Zdecydowaliśmy się zaprosić Martę do współpracy, ponieważ jej styl jest bardzo zbliżony do tego, jaki w swoich kolekcjach prezentuje MOHITO – kobiecy, elegancki, zgodny z najnowszymi trendami. Marta bardzo konsekwentnie przemyca w swoich stylizacjach odrobinę nonszalancji, podkreślając tym samym kobiecość i indywidualizm, co jest bardzo zbieżne z naszą wizją – mówi brand manager marki, Patrycja Gołek.  – Marta w sposób niezwykle zmysłowy i eklektyczny podkreśla swoją kobiecość. Zaraża pozytywnym nastawieniem, energią i uśmiechem.

Z kolei sama Marta Żmuda Trzebiatowska przyznaje, że możliwość wcielenia się w rolę projektantki przyjęła z radością – tym bardziej, że dotychczas nie posiadała żadnego doświadczenia w tej materii.

– Lubię nowe wyzwania, postanowiłam więc skorzystać z zaproszenia do współpracy, a przy okazji nauczyć sie czegoś nowego. Bardzo lubię modę. Mohito jest jedną z tych marek, którą zawsze chętnie nosiłam. Zaproszenie do współpracy przyjęłam więc z ogromnym entuzjazmem, będąc ciekawa każdego z etapów pracy nad kolekcją.

 Czekamy zatem na efekty, już 4.września!

moh4

moh5

moh2

moh

moh6

moh1

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Moda. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz