MISS SPARK, CZYLI SAMA SŁODYCZ

spark

Miss Spark, czyli Agnieszka Iskierka już po raz drugi zaprezentowała swoją kolekcję podczas Fashionable East w Białymstoku. Najnowsza kolekcja „Botanical” to słodki koktajl różu i błękitów w połączeniu z wzorami kwiatowymi na sukienkach i wiankami we włosach. Każda wielbicielka stylu retro i pin-up girl znajdzie tu coś dla siebie. Ciekawostką jest fakt, że wszystkie materiały są wykonywane w Polsce na specjalne zamówienie projektantki, która każdą poziomkę, bratka czy królika rysuje ręcznie na papierze, a potem komputerowo wzór jest przenoszony na tkaninę. Połączenie zwierząt z owocami od razu przypomniało mi o innym polskim projektancie, który również postanowił „zmiksować” świat fauny i flory, czyli Filip von Polen i jego niesamowite apaszki.

Agnieszka Iskierka projektuje modę już od ośmiu lat, a z wykształcenia jest jubilerem i grafikiem. Jej pokaz kolekcji „Botanical” był zdecydowanie najbarwniejszym i najsłodszym pokazem podczas Fashion Weeka w Białymstoku. Zobaczcie sami!:-)

FOT. mat.pras.Miss Spark

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC MissSpark show 1, MissSpark show 2, MissSpark show 3, MissSpark show 6 MissSpark show 8 MissSpark show 10 MissSpark show 11, MissSpark show 12, MissSpark show 13 MissSpark show 15 MissSpark show 16 MissSpark show 27 MissSpark show 31 MissSpark show 37a MissSpark show 37b MissSpark show 39 MissSpark show 40 MissSpark show 45

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Moda i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz