MOJA STYLIZACJA URODZINOWA

lato

Udało się i moja urodzinowa kreacja chwilowo „przegoniła” jesienną pogodę, a przy okazji wzbudziła sporo emocji. Wiele osób podczas świętowania 1.urodzin portalu, podchodziło dość niepewnie, z pytaniem: Ale słuchaj, co to właściwie jest, to, to? :-) Otóż, po pierwsze jest to sukienka wielofunkcyjna. Gdyby ją rozebrać na czynniki pierwsze, to składa się z dwóch zszytych, jedwabnych chust: pomarańczowej i amarantowej, spiętych z przodu kokardką. I w takiej formie idealnie się nadaje jako pareo na plażę, chyba że założymy pod nią, cienką sukienkę na ramiączkach i kreacja wieczorowa gotowa. Sukienka jest dziełem polskiej projektantki Aśki mieszkającej na co dzień w Paryżu, którą poznałam i o której pisałam wam podczas mojego pobytu na Fashionable East w Białymstoku.

MOJA STYLIZACJA:

Sukienka – Aśka

Biżuteria – Swarovski

Torebka – Sabrina Pilewicz

Szpilki – TopShop

Makijaż – Aga Kwiatkowska

Fryzura – Ola Oleczek

Zdjęcia – MWMEDIA

Pierwsze urodziny portalu ewawojciechowska.pl Pierwsze urodziny portalu ewawojciechowska.pl Pierwsze urodziny portalu ewawojciechowska.pl Pierwsze urodziny portalu ewawojciechowska.pl Pierwsze urodziny portalu ewawojciechowska.plPierwsze urodziny portalu ewawojciechowska.plPierwsze urodziny portalu ewawojciechowska.plPierwsze urodziny portalu ewawojciechowska.pl

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Moda i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 1

  1. Justyna pisze:

   ciekawy, oryginalny look.... na pewno zwracałaś uwagę wszystkich... ale osobiście wolę Twoje stylizacje w klasycznym lub retro wydaniu :)
   Pozdrawiam

   Lubię(0)Nie lubię(0)

  Dodaj komentarz